reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziękuję że pytasz ☺
Tak dzisiaj miałam 1 wizytę. Endo rośnie ale na usg jeszcze nie było widać pęcherzyka. Pani doktor powiedziała że za wcześnie. ☺ kolejna wizyta 5.05.

Trzymam kciuki za Was cały czas!
Jeśli któraś z Was będzie potrzebować pogadać czy coś to piszcie ☺
To oby następnym razem pokazała się "fasolka" :) A betę jeszcze powtarzasz?
Wpisać Cię do naszego kalendarza żebyśmy pamiętały i kciuki trzymały? ;)
 
reklama
moka to masz super..... ja dzowniłam do jednej kliniki i tez nie ma lekarzy wogóle nawet 2 Maja..... a w mojej klinice pracują 2 Maja uff i jest lekarz ale w świeta nie ma szans- zamknięta klinika ..... a u mnie najlepszy dzień tak mysle wypadnie własnie 3 Maja, ehh

Ja też byłam przekonana, że u mnie dupa bo że klinika zamknięta ale na szczęście mają dyżury - bardzo mnie tym pozytywnie zaskoczyli bo myślę, że to mega profesjonalne bo co masz zrobić jak akurat owu wypada w takim czasie. Marnować cykl, szczególnie jak się bierze tak drogie zastrzyki jak ja. Cieszę się, że w mojej klinice to rozumieją. Kiedy sama IUI to nie wiem, to pewnie ustalą właśnie 1 maja czyli w 9 dc.
 
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,


KWIECIEŃ

28 - Sylviia - beta hcg
29 – cikulinka - testowanie

MAJ

01 - MoKa - monitoring cyklu
02 - froncia - monitoring cyklu i IUI
06 - jolancik - testowanie/ beta
11 – zuzik85 - testowanie po naturalnych staraniach

CZERWIEC

09-11 – Evelevel – badania szpitalne


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy
 
Możesz mnie wpisać na 2 maja na monitoring cyklu? Jak się czujesz?
A dziękuję czuje się na razie normalnie ;) Dzisiaj dopiero mija 3 dzień od iui.


39f8egz2yx0jwf3r.png
 
To oby następnym razem pokazała się "fasolka" :) A betę jeszcze powtarzasz?
Wpisać Cię do naszego kalendarza żebyśmy pamiętały i kciuki trzymały? ;)

Dziękuje, ☺
Betę i progesteron robiłam dzisiaj wiec wyniki jutro. Jutro rano muszę zrobić morfologie i tsh.
Dam Wam znać!
Na ten moment L4 i leżę cały czas ☺
 
MOKA nie u mnie niestety klinika jest zamkniętą dzwoniłam i się pytałam.... Ale mam nadzieję ze albo 12 dzień albo 14 dZień też okaże się odpowiednim dniem... zobaczymy.. .
 
U mnie jak będzie w 14 dc to w moje urodziny :) Mam tylko nadzieję, że przez zastrzyki nie wcześniej niż w 10 dc
 
Słyszałyście pewnie o Igorku... dwumiesięcznym chłopczyku z Łodzi nad którym znęcali się rodzice. Czy ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego takie babsztyle bez problemu rodzą dzieci jedno za drugim a my mamy takie problemy. No ku.... :realmad:nie mogę tego pojąć i mnie trafia!!! jak tu w coś wierzyć. Ostatnio też jakaś na wysypisku śmieci niemowlę zostawiła... nawet do okna życia nie zaniosła...
Dlaczego tak jest!!!! Sorryyy musiałam się wygadać bo normalnie tego nie pojmuję:wściekła/y:
 
reklama
taaaaa.... to u nas na Pomorzu... jakaś 25 letnia p.... na wysypisku na Szadółkach pracownicy znaleźli ciało chłopca na taśmoiciągu. jakaś pieprzona patologia! A takim jak my to po prostu się chce ryczeć! robimy co w naszej mocy by doświadczyć tego cudu, a jakaś ......... po prostu się go "pozbędzie"... Przepraszam za mały wybuch, ale osobiście jestem wyczulona na takie historie. Dla mnie to zwykłe zabójstwo, powinny iść siedzieć na długie lata!
 
Do góry