reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,


KWIECIEŃ

26 - MoKa - testowanie
28 - Sylviia - beta hcg
29 – cikulinka - testowanie

MAJ

01 – MoKa – monitoring cyklu
02 - froncia - monitoring cyklu i IUI
06 - jolancik - testowanie/ beta
11 – zuzik85 - testowanie po naturalnych staraniach

CZERWIEC

09-11 – Evelevel – badania szpitalne

Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy
 
reklama
Ja brałam, ale niestety nie zareagowałam nie bylo pęcherzyka dominującego, ale jajnik troche odczuwałam po 3-4 zastrzyku

Dzięki czyli jeszcze czas. Ja w każdym cyklu mam jeden pęcherzyk dominujący i bez wspomagaczy chodzi u mnie to żeby przed iui udało się może dwa albo trzy wyhodować a nie tylko jeden no i żeby ich jakość była lepsza bo moje uparciuchy nie chciały pękać
 
Dzięki czyli jeszcze czas. Ja w każdym cyklu mam jeden pęcherzyk dominujący i bez wspomagaczy chodzi u mnie to żeby przed iui udało się może dwa albo trzy wyhodować a nie tylko jeden no i żeby ich jakość była lepsza bo moje uparciuchy nie chciały pękać
Ale na naturalu ? Ja na maturalu Te jeden i teraz chce chociaż clo coby mieć pewniaka że coś tam więcej się dzieje .. mam nadzieję że nie zapropobuje mi iui na cyklu bez stymulacji ... kurcze stresuje się chyba ta wizyta jutrzejszą

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Ja na naturalu miałam zawsze jeden ale nie pękał bez zastrzyku, na CLO przy naturalnych próbach miałam dwa ale tylko jeden wielkościowo się nadawał też z pęknięciem był problem. Dlatego już w samej klinice zaproponowano mi stymulację gonadotropinami (mimo kosztów) z tego co mówili i co czytałam jest bardziej optymalna niż stymulacja CLO a w jej wyniku podobno powstają lepszej jakości pęcherzyki.
 
reklama
A ja dziś jakiegoś doła załapałam.... że się nie uda IUI, że w ogóle nigdy się nie uda :( co chwilę gdzieś słyszę, że ktoś zaciążył a ja wiecznie nie... ależ mam dziś zły dzień....
 
Do góry