reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Sylwia kciuki trzymam .. ja właśnie czekam w kolejce coby krew upuscic i jutro do kliniki [emoji58]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Za szybko. To hormony. Nie świruj! :)
Ja nie swiruje :) wiem że za szybko dlatego to napisałam
Sylwia kciuki trzymam .. ja właśnie czekam w kolejce coby krew upuscic i jutro do kliniki [emoji58]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Trzymam kciuki!!! Daj znać co wyszło!!! :) ja idę na krew w piątek... Dluzy się ten tydzień :p
 
Ja nie swiruje :) wiem że za szybko dlatego to napisałam

Trzymam kciuki!!! Daj znać co wyszło!!! :) ja idę na krew w piątek... Dluzy się ten tydzień :p
No mam nadzieje ze nic zaskakującego nie wyjdzie [emoji23] bo to badania wymagane przed iui hehe ...

Słuchajcie a przed samą iui wasi m musieli powtarzać/ robić badanie nasienia na świeżo ?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
No mam nadzieje ze nic zaskakującego nie wyjdzie [emoji23] bo to badania wymagane przed iui hehe ...

Słuchajcie a przed samą iui wasi m musieli powtarzać/ robić badanie nasienia na świeżo ?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
No to oby wyniki były książkowe!! :)
Jeżeli chodzi o badanie nasienia to mój mąż nie musiał ich powtarzać :)
 
Dziewczyny czy któraś z Was brała zastrzyki i gonadotropinami? Ja wczoraj pierwszy z czterech i tak się zastanawiam kiedy i czy powinnam zacząć coś czuć....
 
Dziewczyny czy któraś z Was brała zastrzyki i gonadotropinami? Ja wczoraj pierwszy z czterech i tak się zastanawiam kiedy i czy powinnam zacząć coś czuć....
Ja brałam, ale niestety nie zareagowałam nie bylo pęcherzyka dominującego, ale jajnik troche odczuwałam po 3-4 zastrzyku
 
reklama
No mam nadzieje ze nic zaskakującego nie wyjdzie [emoji23] bo to badania wymagane przed iui hehe ...

Słuchajcie a przed samą iui wasi m musieli powtarzać/ robić badanie nasienia na świeżo ?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Wcześniej nie ma potrzeby. Przy oddaniu nasienia do iui dostajesz wyniki na kartce, są podane parametry ile było przed, a ile po podaniu. Przygotowanie nasienia jest w cenie.
 
Do góry