reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dzisiaj dostałam okres...spóźniła się dwa dni :( zaczynam od nowa.... Dzisiaj zadzwonię do kliniki umówić się na wizytę a od jutra zaczynam brać clostylbegyt....ehh...a miałam taką nadzieję :(
Tak mi przykro. Ja wczoraj dostałam @ i dziś zaczynam clo. Czyli dalej razem idziemy.
Liczę na tą drugą iui. Mam nadzieję że w końcu nam się uda.
Ja clo biorę po 2 tabletki. Jak bralam jedną to mi tylko jeden pęcherzyk rósł.
 
reklama
Tak mi przykro. Ja wczoraj dostałam @ i dziś zaczynam clo. Czyli dalej razem idziemy.
Liczę na tą drugą iui. Mam nadzieję że w końcu nam się uda.
Ja clo biorę po 2 tabletki. Jak bralam jedną to mi tylko jeden pęcherzyk rósł.
Oby się udało.... Jestem juz bardzo zmęczona.... Chce się umówić na monitoring 1.04 w sobotę ...to będzie mój 12dc i pewnie inseminacja 3-4.04
 
Nie wytrzymałam i zrobiłam sikanca - super wyraźna jedna kreska... myślałam, ze może wreszcie tym razem się uda... a okresu ciagle jak nie było tak nie ma i nic go nie zapowiada...
 
Nie wytrzymałam i zrobiłam sikanca - super wyraźna jedna kreska... myślałam, ze może wreszcie tym razem się uda... a okresu ciagle jak nie było tak nie ma i nic go nie zapowiada...
Ja też zrobiłam test jak mi się okres spóźnił... Jedna kreska ... Ciągle wierzyłam....niestety okres przyszedł :( Ale zdarza się,ze stężenie hcg jest zbyt niskie i testy nie wychodzą. Póki nie dostałaś okresu, to jest nadzieja!
 
Ja też zrobiłam test jak mi się okres spóźnił... Jedna kreska ... Ciągle wierzyłam....niestety okres przyszedł :( Ale zdarza się,ze stężenie hcg jest zbyt niskie i testy nie wychodzą. Póki nie dostałaś okresu, to jest nadzieja!
Niby jest, ale jakoś tracę wiarę. Jutro miałam testować 14 dni po iui
 
Hej dziewczyny mam nadzieję że trzymajcie dziś za mnie kciuki. Ja jeszcze czekam na iui. Mąż już zrobił swoje i teraz czekamy. Tylko że dziś oprócz nas jeszcze 4 pary w kolejce i pewnie będę ostatnia. Ale po dzisiejszej ocenie (12dc) mam większe nadzieje bo pęcherzyk ładnie urósł do 19 mm a endo 11 mm :) (w niedzielę endo było 9 mm a pęcherzyk 17)
 
Hej dziewczyny mam nadzieję że trzymajcie dziś za mnie kciuki. Ja jeszcze czekam na iui. Mąż już zrobił swoje i teraz czekamy. Tylko że dziś oprócz nas jeszcze 4 pary w kolejce i pewnie będę ostatnia. Ale po dzisiejszej ocenie (12dc) mam większe nadzieje bo pęcherzyk ładnie urósł do 19 mm a endo 11 mm :) (w niedzielę endo było 9 mm a pęcherzyk 17)
Trzymam kciuki!!!:)
 
Hej dziewczyny mam nadzieję że trzymajcie dziś za mnie kciuki. Ja jeszcze czekam na iui. Mąż już zrobił swoje i teraz czekamy. Tylko że dziś oprócz nas jeszcze 4 pary w kolejce i pewnie będę ostatnia. Ale po dzisiejszej ocenie (12dc) mam większe nadzieje bo pęcherzyk ładnie urósł do 19 mm a endo 11 mm :) (w niedzielę endo było 9 mm a pęcherzyk 17)
Warunki są , teraz tylko trzymamy kciuki :):)!!
 
reklama
Do góry