reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Trzymamy :)a jak czułaś się po punkcji?
Dużo lepiej niż się spodziewałam. Nie pamiętam jak znalazłam się na łóżku i jak pielęgniarki mnie ubraly, a potem było mi strasznie zimno aż podskakiwalam na łóżku. Siostra i szwagier otulali mnie kurtkami. Po pół godziny było już ok, tylko trochę skołowana byłam. Godzinę po wszystkim tylko lekkie plamienie i ból brzucha. Teraz leżę i odpoczywam.
 
Dużo lepiej niż się spodziewałam. Nie pamiętam jak znalazłam się na łóżku i jak pielęgniarki mnie ubraly, a potem było mi strasznie zimno aż podskakiwalam na łóżku. Siostra i szwagier otulali mnie kurtkami. Po pół godziny było już ok, tylko trochę skołowana byłam. Godzinę po wszystkim tylko lekkie plamienie i ból brzucha. Teraz leżę i odpoczywam.
Odpoczywaj i nastawiaj się mentalnie na bycie mamą :)
 
Hej dziewczyny, ile i czy w ogóle trzeba odczekać po laparoskopi żeby podejść do IUI a może nawet do IVF?
Mi przygotowania zajęły 3 mc. Ciężko było dostać się na wizytę do lek więc czekałam miesiąc. Następnie po miesiącu wizyta i przepisanie lek na stymulacje, następnie czekałam na miesiączkę ok miesiąca by móc zacząć brać tabletki. U mnie w sumie tak mniej więcej to wyglądało.
 
Dziewczyny pomocy ! Taki bol mnie zlapal w jajnikach i tam na dole ze zaraz oszaleje mam az skurcze a najbardziej tam na dole! Dzis 3dzien przyjmowalam Lamette czy to normalne????? Wyje z bolu :(
 
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,

złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,


MARZEC

15 – jasani – beta hcg
18 - Bubu19821 - beta hcg
18 – zylwia – monitoring cyklu
19/20 – jolancik – monitoring cyklu
22 – adunnnia90 – beta hcg



CZERWIEC

09-11 – Evelevel – badania szpitalne



Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy
 
reklama
Nie pojechalam nigdzie do szpitala ale meczylam sie do poznej nocy :((( i do teraz czuje taki dyskomfort...miala tak ktoras z Was przy Lamette? Jeszcze musze zazyc 2tabletki :(
 
Do góry