reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
hahaha- a robiłam i mam ją za sobą :-) i nawet mnie to nie zdziwiło:-), a ten tylko tak wyglądający słodko kicia teraz leży na dywanie rozwalony, odpoczywa po zdemolowaniu kuchni!!!!
 
To dobrze, będziemy trzymać za siebie kciuki;) Jak ja wam zazdroszczę, u mnie do in vitro to daleka droga, a i tak jeszcze z chłopkiem o tym nie rozmawiałam, bo jeszcze jest szansa na IUI. A i tak mi powiedział, że jak dla niego to za szybkie tempo narzuciłam. Ale kiedy jak nie teraz?? Ostatnio rozmawiałam ze znajomą o dzieciach, że ona jest już zmęczona itp. ma 2 dzieci, dziewczyna ma 15 lat a chłopak 12 i jak wraca do domu to czasami się jej już nie chce. Wtedy sobie pomyślałam, że czasami już teraz nie mam siły, a mam 30 lat. Co będzie później?? Czy to już nie jest za późno na dziecko? Czy zdołam temu wszystkiemu? Wiem, że to głupie gadanie, bo bardzo tego dziecka chcemy, no ale mam takie myśli.
 
Sony- tak nie możesz rozmyślać!!!Nam to dziecko doda powera, wręcz odmłodzi, bo będzie takie wyczekane. A to czy będziemy zmęczone to będzie zależało od naszego podejścia do życia. Moja teściowa mieszka w Niemczech i w sierpniu się dowiedział o naszych problemach =- myślała cały czas, że my to sobie jeszcze z dzieckiem czekamy, że na razie chcemy sami dla siebie pożyć, bo Niemcy zakładają rodziny będąc koło 40...
 
Buziaczki kochana, idę spać, bo jutro o 6 pobudka. Może mi się przyśni jakieś fajne maleństwo:)) Po tych wszystkich, którym się udało po in vitro, to normalnie myślę, że trzeba się zebrać, tak jak kiedyś służba zdrowia i zrobić podobne białe miasteczko, tylko że będziemy walczyć o refundację in vitro, chociaż połowę!!!! Niech się w końcu otrząsną, bo za niedługo to będą narzekać, że ludzi za mało będzie, już szkoły zamykają, a co będzie za 20 lat?? Po jednej szkole na województwo??:angry::angry::angry::angry:
 
reklama
Ja jestem za - tylko najgorsze żeby się zebrać, bo choć połowa, ale to zawsze połowa, popatrz Lindi gratisowo, na Niemcowni gratisowo, tylko u nas płać i płać, ciągle się słyszy, że niepłodność to dzisiaj już choroba, duży problem, ale jakoś nikt się nie chce zebrać i temu zaradzić. Ludzie chorujący na raka mają pomoc (czego im życzę), a my....tu Owsiak zbiera na dzieciaczki- bardzo fajny pomysł, ale o nas nikt nie pomyślał
 
Do góry