reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Ach Sony o tym czasie tomi nie gadaj...chętnie bym przerzuciła się na marzec i to nie dla tego, że mi 30 stuknie tylko albo będę uradowana na maxa na tą 30, albo mnie coś trafi i się totalnie załamię- choć ciągle opracowuję plan awaryjny w razie niepowodzenia.
Magdusia- chętnie fluidki łapię. A jak Tobie ogólnie upływa teraz czas? Jak się czujesz??Pewnie jeszcze z większą radością zajmujesz się swoją pracą???
 
reklama
Atyde- dlatego tak jak pisałam opracowuję w razie W plan awaryjny. Najlepiej to by było jakbyśmy pojechali na urlop w tym czasie, bo M ma 2 tygodnie po mnie urodziny i kiedyś mowiliśmy, że zamiast prezentów to się będziemy wybierać na wypady wekendowe, na a jako, że to moja 30 to lepiej urlop:-), ale po 1 - teściowa- t zawsze mi się zwala na moje urodziny, po 2 - jeżeli uda się invitro- to nie wiadmomo jak mogę się czuć, a urlop z rzyganiem to raczej nie to co bym sobie życzyła;-)
 
Atyde dla Ciebie również moc fluidków&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Sylha czas mi upływa szybko, bo chodzę do pracy-dobrze się czuję odpukać-z radością chodzę do pracy, ale też już bym sobie chciała odpocząć od tych wszystkich ludzi(za dzieciaczkami na pewno będę tęsknić jak będę na zwolnieniu)Jak już będę po serduszkowym USG to powiem szefowym i koleżankom więc będę wtedy już na maxa korzystać z ich pomocy-a na zwolnienie myślę od końcówki lutego iść-zobaczę jak to wszystko się potoczy....
 
Coś mało skrobiecie:) Dziś dzwoniłam i we czwartek idę na badania trombofilli-cały panel. Wyniki będą do 1,5 miesiąca:szok: To już będę po laparoskopii. Tak sobie myślę czy przed zabiegiem nie mogłam sobie jeszcze jednej IUI zrobić?? To by była czwarta. Przyczaiłam się już do tego, że się coś dzieje, a teraz nic tylko czekać. Moje myśli już tak na przód wybiegają....rozmarzyłam się. U mnie jeszcze potęguje, że chłopek jest cały czas za granicą, a ja tu do głowy dostaję. Po pierwsze to, że żyjemy w rozłące, a po drugie, że nie możemy mieć dzieci. To i tak, że się jeszcze trzymam, to cud.
 
Sony- to witaj w grupie z tym nic nierobieniem, też normalnie wręcz mi się niekiedy tęskni za tym lataniem, ale coś czuję, że za chwilę to mi się odechce. :baffled::baffled::baffled::baffled: A co pozostałe dziewczyny porabiają?!?!?
 
czesc i czołem... witam wieczorem :)
ja dzis bylam w smyku na malych zakupach, w poszukiwaniu prezentu dla siostrzenicy i wiecie co? moja mama rzucila sie na ubranka :p kupila "sobie" jakies body, buciki, pajacyki, spodenki malenkie heh
 
reklama
Hej Dziewczynki :-) Ja też Wam przesyłam moc fluidków ciążowych taaaaaaaaaaaaaaaaaakich ogromniastych &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
żeby jak najszybciej pod serduszkiem pojawił się dzieciaczek.
Ja byłam dziś na usg serduszkowym. Dzidzia ma 1 cm a jej serduszko bije 148 razy/ minutę. Normalnie cudnie :tak::tak: Ściskam Was gorąco!

Shyla - właśnie zobaczyłam co Ty tam sobie nad avatarkiem za bzdurkę napisałaś!!! Co to za "może" - na pewno będziesz mamuśką, jestem o tym przekonana. Buziak
 
Ostatnia edycja:
Do góry