reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Anett dobrze ze tak szybko sie wyjasnilo. Nie tracilas czasu na niepotrzebne rozkminy. Szkoda tylko ze ta cholerna torbiel... Nie wiedzialam ze przez ten Ovi mozna sobie takie kuku zrobic :( Jakbym wiedziala to bym nie dala sobie w tym cyklu zrobic zastrzyku skoro i tak nie bylam stymulowana. Teraz to sama sie boje... A nie mowila gina czemu tak wczesniej okres przyszedl?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Anett dobrze ze tak szybko sie wyjasnilo. Nie tracilas czasu na niepotrzebne rozkminy. Szkoda tylko ze ta cholerna torbiel... Nie wiedzialam ze przez ten Ovi mozna sobie takie kuku zrobic :( Jakbym wiedziala to bym nie dala sobie w tym cyklu zrobic zastrzyku skoro i tak nie bylam stymulowana. Teraz to sama sie boje... A nie mowila gina czemu tak wczesniej okres przyszedl?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
mi teraz też już nie da ovi.
mowila ze przez to ovi mam rozjazd hormonalny i przez to okres wczesniej.dodatkowo po ovi mi urosl kolejny pecherzyk ma20 mma nie bylo go jak robilysmy iui moze ja wlasnie tak na ovi reaguje.
Tak, ciesze sie ze ja spotkałam na korytarzu i ze mnie obejrzala. wiem dzieki temu co i jak. mam nadzieje ze to sie faktycznie wchłania. Słuchaj Tobie jak po ovi pekaly pecherzyki to nie powinnas miec nagle teraz torbieli. Niedlugo testujesz :)
 
Anett już kiedyś pisałam o tym żebyście uwarzały na stymulacje przy iui.... u mnie było dokładnie tak jak u ciebie... zawsze wszystko miałam okey i jak w zegarku.. a nagle przy 3 iui okazało się, że właśnie jeden pęcherzyk nie pękł i zrobiła się torbiel.. też dostałam szybko okresu i też myślałam że to biochemiczna bo @ trwała normalnie 5 dni i w 5 to już nawet plamień nie miałam po czym w nocy 5/6 dnia cyklu dostałam dosłownie krwotoku, i wypadały ze mnie ogromne elementy... nie będę głębiej wwchodzić w szczegóły. I po za tym, że trzecia iui się nie udała to przez kolejne pół roku bawiłam się z torbielami.... dziś mam już owu ale nadal wszystko jest rozwalone... łącznie z hormonami gdzie wcześniej z tsh nie miałam np. problemu. Także weź to przyjmij na spokojnie ale jednocześnie uważaj bo jest to pierwszy objaw do przestymulowania prawidłowow pracujących jajników wg mnie. I zgodzę się po raz kolejny z Pyreczką, że jeśli u kobiety owu jest normalna to powinno najpierw spróbować się na cyklu naturalnym.
 
Dziewczyny wiem już wszystko. poszłam dziś na to spotkanie grupowe z psychologiem i spotkałam moja gin, zagadałam i miedzy kobietkami mnie obejrzała. Zatem wychodowałam 4 cm torbiel.prawdopodobnie przez ovi ktore dostalam. no i to jest okres. mam rozjazd hormonalny. co dalej? 30 go mam wizyte i jezeli torbiel sie wchłonie to zaczynamy z iui. ale jest prawdopodobnienstwo ze sie nie wchlonie jeszcze.
To dobrze że wszystko się wyjaśniło bo to jednak nie było normalne zjawisko. A jak tam po spotkaniu z psychologiem. Zadowolona? Opowiadaj jak było. Ja strasznie żałuję że nie mogłam w tym uczestniczyć.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anett już kiedyś pisałam o tym żebyście uwarzały na stymulacje przy iui.... u mnie było dokładnie tak jak u ciebie... zawsze wszystko miałam okey i jak w zegarku.. a nagle przy 3 iui okazało się, że właśnie jeden pęcherzyk nie pękł i zrobiła się torbiel.. też dostałam szybko okresu i też myślałam że to biochemiczna bo @ trwała normalnie 5 dni i w 5 to już nawet plamień nie miałam po czym w nocy 5/6 dnia cyklu dostałam dosłownie krwotoku, i wypadały ze mnie ogromne elementy... nie będę głębiej wwchodzić w szczegóły. I po za tym, że trzecia iui się nie udała to przez kolejne pół roku bawiłam się z torbielami.... dziś mam już owu ale nadal wszystko jest rozwalone... łącznie z hormonami gdzie wcześniej z tsh nie miałam np. problemu. Także weź to przyjmij na spokojnie ale jednocześnie uważaj bo jest to pierwszy objaw do przestymulowania prawidłowow pracujących jajników wg mnie. I zgodzę się po raz kolejny z Pyreczką, że jeśli u kobiety owu jest normalna to powinno najpierw spróbować się na cyklu naturalnym.
Nouvelle dziękuję za info, no wlasnie ta ginek jest za naturalnymi cyklami ale poprzednie raz mnie tylko podstymulowala i to pewnie po tym. Wiem ze kolejne cykle beda juz naturalnie. Mam nadzieje ze pochrzani misie teraz wszystko hormonalnie na tak dlugi okres :( A Ty teraz na jakim jestes etapie? jakie plany?
 
To dobrze że wszystko się wyjaśniło bo to jednak nie było normalne zjawisko. A jak tam po spotkaniu z psychologiem. Zadowolona? Opowiadaj jak było. Ja strasznie żałuję że nie mogłam w tym uczestniczyć.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
oj Joko dobrze ze Cie nie było, strata czasu. Niczegosie nie dowiedzialam nowego tzn była wolontariuszka ktora opowiadala swoja historie i namawiala zeby rodzienie mowic prawde ze czlowiek sie stara i nie ukrywac problemów, to samo znajomym. wgl były tylko 2 pary ja z mezem i jeszcze jedna tylko :) moj maz siedzial i sie krecil bo juz tak mu sie dluzylo te 1,5 godziny wiec nie żałuj :)
 
reklama
Z ta stymulacja to wszytko zalezy od problemu. Jesli faktycznie jest problem z nasieniem czy wrogim sluzem u kobiety a owulacja jest to moze warto sprawdzic IUI na naturalnym. W moim przypadku nie ma zadnych problemow, owulacja jest, nasienie super tak ze IUI bez stymulacj dala by taki sam rezultat jak normalny stosunek.

Adunnnia &&&
 
Do góry