reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Sylha - to chyba jeszcze gorsze:-) Ale takie polskie - zastaw się, a postaw się. Ale z samochodami jest coś na rzeczy- my najpierw oglądaliśmy takie do 20 tys, potem małż wypatrzył fajny za 21 (co to ten tysiąc więcej), potem za niecałe 22 - a skończyło się na 26:-) Ale ja jestem zadowolona z zakupu - chociaż i tak na co dzień jeżdżę staruszkiem, bo zagazowany i kierowca ze mnie taki sobie (żeby nie powiedzieć marny ;) )
 
Dziewczynki mądrze prawią, Sony. Konsultacja z innym ginem Ci nie zaszkodzi.
Sylha - nie lubię jak ktoś się obnosi kasą - oki stać Cię to kupuj.
Ale czasem ludzie się zachowują tak, że mało brakuje, a przykleili by metki ile co kosztowało.
Przed chwilą oglądałam na Polsat Cafe program o invitro - pokazywali punkcje i transfer. Program byl generalnie o tym, że teraz przy inv można sobie wybrać pleć. Babka miała 4 synów i chciała mieć corkę. Z ośmiu pobranych, 4 się zapłodniły - a jedno było żeńskim zarodkiem.

Czesc Dziewczynki.:-)
Tak to prawda istnieje mozliwosc wybrania plci dziecka tylko koszt tego wynosi prawie tyle co in vitro !!! Nigdy jednak nie wiesz czy na pewno sie uda wiec kasa w bloto.
Dla mnie nie jest wazna plec dziecka................jednak fajnie,ze mozna zdecydowac o tym.
 
Sony tak strasznie mi przykro :(


Ja bedę mieć transfer jak wszystko dobrze pójdzie z początkiem lutego. Teraz chyba znów jakąś bakterie złapałam... jak nie urok to sraczka ;/ właśnie zaczynam leczenie bo mam w domu jeszcze czopki dopochwowe. Ze mna też chyba coś nie tak bo przynajmniej 8 razy w roku coś łapie mimo tego że staram się nie korzystać z ubikacji publicznych, tylko płyn do higieny intymnej, żadnego mydła a i tak coś złapie i nawet nie wiem skąd!!! wysiadam...



P.S. Sony ja też miałam tak z pierwszą ciążą i dopiero teraz wyszło dlaczego tak się działo. U mnie poprostu zapłodnione komórki nie chcą się dzielić. Przecież na 14 komórek tylko 4 podzielone więc chyba jest coś nie tak. U mnie ta ciąża się zagnieździła ale dzielić się komórka nie chciała :( to było rok temu jak ten czas leci
 
lotinda ja od ostatniego zapalenia pecherza ciagle cos lapie, nie wiem czy to bylo nie wyleczone czy co .. no kosmos bylam u gina w poniedzialek i bylo ok, ph takie jak trzeba zadnych widocznych baktteri a mimo wszystko co mi nie pasuje, moze to od cewki moczowej? ;/
&&&&&&&&& za transfer :)

ja wrocilam od kardiologa, serducho jest ok ;)
 
Witam się wieczorkiem :-),
Normalnie niby jestem na bezrobotnym, ale czasu jeszcze mniej :-), ale remont dobiega końca więc mam nadzieję najdalej za 2 tygodnie robić totalnie generalne porządki :-).
 
W domu : 2 pokoje i wiatrołap zostało malowanie 1 pokoju i wiatrołapu w którym niestety trzeba podłączyć jeszcze pod licznik gruby mocny kabel i niestety stoimy i czekamy na elektryka, bo raczej nie chcemy być spół winni braku prądu na całej wiosce :-)
 
reklama
Do góry