reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Nawet mnie nie dobijaj, niestety trochę remontu, ale cała buda do sprzątania i choć gładzie są szlifierą z odkurzaczem szlifowane to jednak kurz jest, ale jak już mam firanki poplanowane to się baaaardzo cieszę na końcówkę to nawet kurz mi nie straszny :-)
 
reklama
Sylha zazdroszczę mieszkania na wsi....my jesteśmy na etapie szukania działki żeby się przenieść z miasta. Wtedy pozbędziemy się probemu z parkowaniem i sąsiadów którzy nam tupią po suficie:-)
 
Lindi- polecam :-), a jeszcze tak jak my mamy w promieniu 50mb żadnego sąsiada, zrobisz imprezę ogniskową nikt się nie czepia, a jak wyjeżdżasz to zerkną okiem na chałupę- tak się musisz sąsiadów wychować ;-). Mimo iż niekiedy zażartuję, że wolałabym w bloku mieszkać gdzie nie interesowałby mnie np. cieknący to jednak we własnych 4 kątach masz pełen luz
 
witam się raniutko,
U nas pogoda, że normalnie szkoda nosa wystawiać za drzwi:no: chyba dzisiaj sobie zrobimy domowe przedszkole :-), a Wy dziewczyny jakie macie plany?!?!?
 
Sylha fajnie jak tak wszystko bedzie odnowione,że aż miło się bedzie sprzatać:-)Ja mieszkam na obrzeżach miasta i mam sąsiada za ogrodzeniem, ale nie zamienilabym tego na bloki, a mieszkałam prawie 20lat w blokach.
Dziś pogoda okropna, ale mam plan pojechać do babci, bo skończyła w Nowy Rok 83lata i wieczorkiem ze znajomymi na kolacyjnkę gdzieś się wypuścimy:-)
 
no wiek piekny moja babcia konczy 80 w czerwcu, impreska sie szykuje :) a pra babcia bedzie miala 96 niedlugo :) hehe :) beda pra babciami i pra pra babciami niedlugo :D
 
Tak będzie się cieszyć na pewno z prawnuczka lub prawnusi(jedną już ma u mojego brata)
Moja druga babcia ma 95lat, ale jakoś nie przepadam za nią-czy wy tez tak macie,że babcia ze strony mamy jest fajniejsza?
 
reklama
Cześć, moja babcia jutro kończy 80 lat. W niedzielę wyprawia imprezkę. Ja też tak mam, że babcia od mamy jest fajniejsza ( to ta urodzinkowa babcia). Może dlatego, że wychowywała nas (mnie i siostrę) jak mama pracowała, a jeszcze nie chodziłyśmy do zerówki. Dziadkowie mieszkali w dzielnicy obok, a tak gdzieś od 12 lat mieszkają za naszym płotem więc mam bliski kontakt z nimi. A druga babcia ma 93 lata i mieszka 450 km odemnie. A jak się było u niej na wakacjach na kilka dni, to tylko narzekała na swoje zdrowie i samotność i na swoje dzieci a nas nawet nie zapytała jak nam idzie w szkole, więc same rozumiecie.
 
Do góry