reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną droga i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.

LISTOPAD

09 - kamisia - ciążowa wizyta kontrolna
10 - vadera - ciążowa wizyta kontrolna
12 - aska1205 - beta hcg
12 - bertha - test ciążowy "s"
12 - pippi - beta hcg
14 - beti - ciążowa wizyta kontrolna
16 - Pyreczka - ciążowa wizyta kontrolna
17 - katharina - wynik testu Pappa
20/22 - Paulka - beta hcg
23 - Cikulinka - beta hcg
? - cassiah - beta hcg
28 - M26 - przyjęcie do szpitala
29 - M26 - przywitanie z synkiem

GRUDZIEŃ

01 - katharina - ciążowa wizyta kontrolna
28 - vadera - przywitanie z córeczką
 
reklama
Hello zatem byłam dzis w innej klinice. w inviccie tylko in vitro in vitro.. w czw ide na kontrole jak rosnie pecherzyk. insemnacja jakos w nast tyg :) ktoras ma podobny termin inseminacji ?:)
 
Anett wszystko zależy od tego w czym lezy problem. Nam przedstawiono opcje i sami zrezygnowaliśmy z iui bo szkoda nam było czasu (w naszym przypadku były bardzo marne szanse powodzenia). A, że to klinika specjalizująca się w ivf to kusi, to swoją drogą:)

M26 ja nie mówiłam o tym, że się idzie na ciśnienie (co na patologii gdzie większość pań ma nakaz leżenia plackiem i tak jest dziwne) tylko o tym, że kobiety dostawały ciśnieniomierz i miały sobie to ciśnienie mierzyć same:) Co do badań u nas było ktg w zależności od zagrożenia: 2-3 razy dziennie, ciśnienie 2 razy dziennie, a tętno płodu cały dzień co 3 godziny (łącznie z nocą) . I dwie położne (a tyle jest na zmianie w normalny dzień - w wolny jedna) daje radę bez łaski:) Ale tak , żeby nie być zupełnie subiektywnym: na fejsbuniu panie sobie też chwalą Borowską , więc wszystko zależy od przypadku. Grunt to urodzić i szybko do domu:)))
 
Cassiah no to zaciskamy kciuki za pozytywny wynik.

anett96 ale byłaś w innej klinice i co ci powiedzieli?

M26 no czekałam na wiadomości od ciebie. dobrze że szyjka się trzyma i oby tak dalej. a Chłopiec duży a jeszcze 3 tyg to w oczach będzie rósł:)

Kamisiu &&& za dzisiejsze widoczki:). o której wizyta?
 
Magda na 12,kurde w nocy się budziłam potem nie mogłam zasnąc,a na koniec śniło mi się,że urodziłam chłopca i dziewczynkę. Ta moja głowa ostatnio szaleje i to nieźle...
 
Magda na 12,kurde w nocy się budziłam potem nie mogłam zasnąc,a na koniec śniło mi się,że urodziłam chłopca i dziewczynkę. Ta moja głowa ostatnio szaleje i to nieźle...
Ach te sny...glowa tak plata figle ze szok. Niby sny sie czyta odwrotnie. A mi sie wczoraj snilo ze urodzilam corke a dzis ze chlopca. I jak tu byc madrym...
 
Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną droga i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.

LISTOPAD

09 - kamisia - ciążowa wizyta kontrolna

10 - vadera - ciążowa wizyta kontrolna
12 - aska1205 - beta hcg
12 - bertha - test ciążowy "s"
12 - pippi - beta hcg
14 - beti - ciążowa wizyta kontrolna
16 - Pyreczka - ciążowa wizyta kontrolna
17 - katharina - wynik testu Pappa
20/22 - Paulka - beta hcg
23 - Cikulinka - beta hcg
? - cassiah - beta hcg
28 - M26 - przyjęcie do szpitala
29 - M26 - przywitanie z synkiem

GRUDZIEŃ

01 - katharina - ciążowa wizyta kontrolna
28 - vadera - przywitanie z córeczką

Cassiah, kiedy betujesz?
 
reklama
Do góry