reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Kamisiu!!!! Ale gębą mi się cieszy!!!! Gratulacje kochana!! Co za wspaniala wiadomość.

A u nas.. Niby wszystko ok, choć dzisiaj gorszy dzień, brzuch dziwne boli. Oby to bylo chwilowe. Kompletuje ostatnie rzeczy i muszę zebrać się do spakowana torby.
 
reklama
KAMISIU tosz to wiadomość miesiąca!!!! Gratulacje i teraz to już samych dobrych wizyt i monitów. Muaaaaaaaaa:*******

Kath a bo to pewnie trzymają w razie w bo z in vitro skoro się nie znają :) Za chwilkę będziesz wdomu spowrotem z kropkiem:)

M ja was z Madzią podziwiam, że wy z takim spokojem o tym pakowaniu i komletowaniu. Ja mam wrażenie,że jestem w lesie i bez jakiejś magicznej listy będę miałą same niepotrzebne rzeczy a tych potrzebnych szukała po czasie:/
 
Kamisia, ale sie ukrywalas!! Gratulacje!! :)
Podzielisz sie zdjęciem stwora? :)

Kath, mi w ciąży gin zalecał aplikowanie luteiny doodbytniczo. Jak masz wątpliwości czy ci nie drażni luteina to moze spróbuj doodbytniczo.
 
Kobietki dziś chyba dzień dobrych wiadomości :)
W końcu coś ruszyło na naszym forum :).oby tylko już same pozytywne wiadomości były :)
Kamisiu a który to tydzień jeśli można wiedzieć?
Pyreczko na kiedy termin?

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kamisiu serdecznie Ci gratuluje, całuje i trzymam kiciuki za kolejne miesiące...
Pyreczko gratuluje serducha!! :)

Hmm... cieszę się, że Wam wszystkim się udaje... ale jednocześnie czytając o Waszych kolejnych sukcesach ciążowych- ja ryczę... :( bo stoję w martwym punkcie, u mnie nic nie idzie, nic się nie udaje... nie wiem już nawet co mam robić.... :( nigdy nie byłam w ciąży i na to wychodzi, że nie będę... a też chciałabym móc z Wami i innymi podzielić się wiadomością o dwóch kreskach, serduszku, czy kompletowaniu wyprawki... dziś siedząc w przychodni przed wizytą u ginekologa ciężarne rozmawiały o imionach, o zapinaniu w pasy w aucie, o zgadze i innych rzeczach, których ja nigdy nie doświadczę... :( jest mi tak strasznie, ciężko i smutno... aż dławię się od płaczu... przepraszam, że tak wylewnie ale potrzebowałam to z siebie wyrzucić... :(
 
reklama
Dziękuję wszystkim bardzo mocno :-) ot taką miałam małą tajemnicę:-)

M który tydzień macie?

Berta póki co na zdjęciu usg nic ciekawego nie mam,a z drugiej strony nie chciałabym jakiś przykrości zrobić którejś ze staraczek bo wiem,że mimo radości ból w serduchu gdzieś tam jest

Pyreczko no to kolejne piękne wieści u nas :-D gratulacje !!!! A u Ciebie który to tydzień?

Marzen ja mam 8 tydzień (7t3d),a termin znowu na czerwca i oby wszystko było ok...

Nou dobrze Ciebie rozumiem,jest radość ale i ból w serduchu. Proszę nie zakładaj,że nie będziesz miała dzieci!!!! Musisz wierzyć, przyjdzie czas,że nagle coś się ruszy i zobaczysz jaka będziesz szczęśliwa,wierzę w to i życzę Ci tego !!!



Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry