reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Taramara a miałaś cykl stymulowany?
Bertha to trzymam kciuki za jajca i żeby to endometrium podskoczylo.
Ja też już po. Sytuacja bez zmian, więc nadal trzeba się oszczędzać. Kolejna wizyta 25, chyba że coś będzie mnie niepokoić to przyjeżdżać. I dowiedziałam się że mój Chłopczyk ma dużo włosków ;)
Gratuluję :) Jak ma dużo włosków to suszone morele jedz na zgagę :)
 
reklama
M26 Ty szczęściarzu! Naszej to chyba można warkocze zaplatać jak z tą zgagą się sprawdza:)))

Tamara zbierz się w sobie na najbliższą wizytę i wypytaj o wszystko szczegółowo. Najlepiej zapisz sobie na kartce. Łaski lekarz nie robi, że wyjaśnia a bedziesz wiedziała na czym stoisz. Czasem lepiej zapytać o głupotę niż żyć przy okazji niepytania w nieświadomości ważnych decyzji.
 
Bertha niech rosną,a na endo czerwone winko,ananas :p

M no to dalej lenistwo i mega oszczędny tryb życia :-) no to irokezy będą od początku na główce łobuziaka :-)

Taramara popieram to co napisała Vadera,spisz co Cię gnębi o pytaj !

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluję :) Jak ma dużo włosków to suszone morele jedz na zgagę :)
A to jest jakas zależność???

Bertha niech rosną,a na endo czerwone winko,ananas :p

M no to dalej lenistwo i mega oszczędny tryb życia :-) no to irokezy będą od początku na główce łobuziaka :-)

Taramara popieram to co napisała Vadera,spisz co Cię gnębi o pytaj !

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Winko wczoraj juz zapodane :)
 
Witajcie jestem już po pierwszej iui wczoraj około 19. Lekarz stwierdzil ze nasienie jest gorsze niż w ostatnich wynikach. NIe miałam usg przed iui tylko podane odwirowane nasienie. Miałam tez zostawiony kapturek w pochwie przez całą noc rano miałam wyjąć. Któraś też miała z Was taki kapturek?
 
Witajcie.
Tara wszysto byleby zapobiec dezercji wojowników:)
U nas lipa. Jeden ogon kicha, drugi pokasłuje a ja kicha i wydrapuję sobe gardło. Mam nadzieję, że u was lepsiejsza polska złota jesień. Małż w pracy muszę sobie sama herbatę zrobić, skandal...
 
reklama
Do góry