reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Ja też się zastanawiam czy nie testować wcześniej. 19 grudnia miałam iui w 12 d.c. gdzie pęcherzyk już pękał. Na kalendarzyku dni płodnych wyświetla mi że ten cykl powinien mieć 24 dni. Wiec wstępnie test z krwi mógłby wyjść jutro. Co wy o tym myślicie. Normalnie testowanie to 1 styczeń wypada. Ale że moja owulacja była dużo wcześniej niż normalnie.... może by w piątek testować?

Grudzień 2011
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
28


29

30123

4
56

78
Początek miesiączki
91011
121314

Płodne 1
15

Płodne 2
16

Płodne 3
17

Bardzo płodne 1
18

Bardzo płodne 2
19

Owulacja
20
Jeszcze
1 szansa
212223

Zagnie- żdżenie 1
24

Zagnie- żdżenie 2
25
262728
Możliwy test krwi
293031
Możliwy test moczu
 
Ostatnia edycja:
Sony: Pewnie już może coś wyjść to będzie 12 dc.

Ja czekam do 1 stycznia nie chcę tak wcześnie się rozczarować, wolę jeszcze przez te kilka dni mieć nadzieję ;-), a i tak najlepiej robić w dzień wypadania miesiączki, wcześniej wyniki mogą być błędne.
 
Jak wyjdzie ujemny to sylwester przywitam zalana jak bela;) i może zdecyduję się na laparoscopię. Może nie jutro, ale w piątek to już zatestuje. Miałam rozmowę w pracy i na szczęście mnie nie zwolnią, ani nie obetną wypłaty:)) i moje dziewczynki też to ominie. Nikogo nie zwolnią, przynajmniej jeszcze nie teraz, ale kilka osób ma obniżone wypłaty.
 
Ostatnia edycja:
hej, można dołączyć? Zastanawiamy się z mężem nad iui... Zrobiliśmy badanie nasienia i się okazało że mało za mało żołnierzyków-blisko o połowę... a te co są to tylko 49% ma dobrą budowę... Chcemy spróbować więc iui...

Nie chce mi się czytać 500stron więc może mi coś doradzicie-jak się przygotować itd...
i powiedzcie-duże są szanse powodzenia? Jak często tu ktoś zachodzi po iui... będę wdzięczna za wszystkie wiadomości :)
 
marta po IUI to raczej sie jeszcze nie zdazylo odkad tu jestem.. dziewczyny po in vitro zaszly a ja jestem po 2 nieudanych IUI a zaszlam naturalnie bez IUI... ale moze w koncu sie zacznie jakas passa!! oby
 
reklama
Naturalnie ze słabym nasieniem jak u nas to trzeba by mieć dużo szczęścia ;) Zacznę od kupienia witamin dla męża-może to choć trochę poprawi parametry...
 
Do góry