reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Sylha - ja też bym się w zyciu nie spodziewala, ze tak sie ulozy, bylam nastawiona na invitro. Moj lekarz mi powtarzal, co sie Pani martwi potrzebny nam jest tylko 1 plamnik a wy macie miliony:) Więc trzeba myśleć, że jak nie wyjdzie naturalnie to dopomożecie nature i będziecie mieć swojego wymarzonego dzidziusia.
Moj m bral dlugo tabletki chyba z 2 lata, a wiem ze pierwsze wyniki czasem dopiero po pol roku sie poprawiaja, takze jeszcze macie troche czasu, lekarz nas odrazu uprzedzil zebysmy sie nie nastawiali na cud, bo zazwyczaj poprawia sie morfologia.
Jeszcze wprowadzilismy dodatkowo do diety sporo nabialu, maz co dzien pil jogurty i jadl sery - nie wiem czy to tez pomoglo, ale gdzies wyczytalam, ze jest wskazane.
 
reklama
Ech- ksiądz nawet nie gadał bez sensu :-),
U nas M miał wszystkie parametry gorsze za 2 razem jak za 1, bierze witaminy, ale jak urolog powiedział poprawa wyników może nastąpić po pół roku najszybciej, u nas wiek M również swoje robi- 38 w kwietniu, a po 35 roku życia parametry nasienia zaczynają same się obniżać, dlatego jak my byśmy mieli czekać jeszcze 2 lata...może z 2 dzidziusiem się uda naturalnie......ale i tak się będę cieszyć jak będę miała chociaż to 1 :-).
 
sylha: to lipa, żeby w Opolu nie było miejsca, gdzie świadczą takie usługi przez NFZ, teoretycznie każdy szpital z oddziałem ginekologicznym powinien robić IUI, ale z tym różnie bywa. Ja jestem z Warszawy znalazłam prywatną palcówkę która świadczy takie usługi przez NFZ, ale niestety nasienie mamy zamrożone w innej i też muszę płacić, nie ma wyjścia.
 
hej :)
jestem tutejsza forumowiczka. dodatkowo koncze psychologie o specjalnosci seksuologia . pisze prace mgr na temat wplywu nieplodnosci na jakosc zycia seksualnego. Mialabym prosbe o wypelnienie mi kilku testow na ten temat. niestety jedyna mozliwoscia wyslania testow jest mail, dlatego w miare checi prosze o przeslanie mi PW z mailem i oczywiscie o pomoc w podjeciu takiego tematu, bo bez WAS nie jestem w stanie nic zrobic:)

z gory dziekuje, pozdrawiam i prosze o pomoc!
miliaa
 
em ja tez myslalam o testowaniu 1 stycznia ale w klinice powiedzieli zeby w piatek bo wiesz pozniej jest nowy rok wiec cale dwa dni weekendu odpadaja jesli chodzi o zrobienie testu z krwi. Ja mam niby brac tabletki do czasu testowania i w zaleznosci od wyniku przestac badz brac dalej takze doradzcie mi czy warto isc na bete w piatek?? IUI bylo w sobote 17 grudnia a byl to moj chyba 14dc.
em zapomnialam Ty mialas IUI w ten sam dzien co ja czy w piatek? bo nie moge sobie przypomniec..
 
Ala pewnie że możesz testować, miałaś IUI dwa dni przede mną. Ja miałam 19 grudnia w 12d.c. a też chcę w piątek testować. Więc ty to bez problemu.
 
hej :)
jestem tutejsza forumowiczka. dodatkowo koncze psychologie o specjalnosci seksuologia . pisze prace mgr na temat wplywu nieplodnosci na jakosc zycia seksualnego. Mialabym prosbe o wypelnienie mi kilku testow na ten temat. niestety jedyna mozliwoscia wyslania testow jest mail, dlatego w miare checi prosze o przeslanie mi PW z mailem i oczywiscie o pomoc w podjeciu takiego tematu, bo bez WAS nie jestem w stanie nic zrobic:)

z gory dziekuje, pozdrawiam i prosze o pomoc!
miliaa

Chetnie Tobie pomoge,wyslalam na priv adres mailowy:-) i czekam na testy. Moj wujek,ktory rowniez miszka w W-wie jest psychologiem,seksuologiem ale prowadzi grupe AA
 
Tyle dziewczyn testuje w piatek,ze chyba kciukow zabraknie :-D:-D ale nie martwcie sie,damy rade :-):-):-):-):-):-)
 
reklama
Do góry