reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
To jest jasne, pieniądze też są potrzebne. Kochana to wykorzystaj ten czas na przygotowanie się do tego tak ważnego czasu w życiu każdej kobiety. Jedz ładnie kwas foliowy i witaminki. Będziesz perfekcyjnie przygotowana.
 
reklama
Hej Dziewczynki, już jestem i piszę - udało się:-D:-D:-D Moja betka w 11dpt 176,9. Aż się w pracy popłakałam jak mi pani przedyktowała przez telefon (nikogo już na szczęście nie było). Pojechałam po pracy na razie po przefaksowaną kopię wyniku, oryginał będzie dopiero jutro. Mężuś już sobie kupił winko :tak::tak: Tyle starań i w końcu to szczęście. Dzięki Kochane za wsparcie :tak:

Ilonka - przykro mi Kochana. Miałam nadzieję, że będziemy dzisiaj razem świętować...

Marta 827 - niestety wiele z nas przechodzi długą drogę, my staraliśmy się ponad 2,5 roku i w końcu się udało. Wam też się uda. Nie można tylko się poddać. Powodzenia
 
kosik to będą bliźniaki :-) Super. Kochana bardzo się cieszę:-) To wspaniale, że się udało. Dostałaś wymarzony prezent na Święta. Gratuluję!!!!!!!
 
KOSIK!!!!!!! GRATULACJE MAMUSIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tak::-D cudowna wiadomosc bardzo sie ciesze :)


lilionka nastepnym razem na pewno bedzie ok... ja Ci to mowie wysylam fluidki na kolejny cykl! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


 
Cześć Marta
Trzeba próbować i mieć nadzieję, że się uda, teraz każdy ma problem z potomstwem. Możecie robić IUI i naturalnie sobie dopomagać. Błonka jest przykładem, że mimo niepowodzenia przy IUI to i tak naturalnie można zrobić, życzę wam tego, żeby się udało. Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&& i myśl pozytywnie

Lilonka: współczuję, a myślałam , że teraz każda zaciąży i będzie lawina ciąż :-(. Trzymaj się, gin nam mówi na każdej wizycie, że efekt przynoszą 4 IUI, więc może warto jeszcze spróbować. Ale z drugiej strony szkoda tych nerwów na rozczarowania i kasy, In vitro na 40 % skuteczności, więc na pewno Ci się uda, zwłaszcza, że wina leży po stronie słabych żołnierzyków.

Kosik: gratulacje , to czekamy na pozytywne fluidy, rewelacja, ale masz prezent od świętego mikołaja.
A jak bliźniaki to gratulacje podwójne:-)
 
reklama
Do góry