reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Bertha - witaj na forum ;-)

Kath - śliczne mrozaczki masz, ja zdecydowałam się na dwa. Lekarz powiedział o większym zagrożeniu, ale ja po prostu chciałam mieć większe szanse. No i się udało.

Kamisiu - reset każdemu jest potrzebny, nie smuc się bo Twój synek na pewno by tego nie chciał. Smutek i żal w sercu na pewno z Tobą zostanie, ale zobaczysz że zaświeci słońce dla Was. Trzymaj się ciepło.

Dziękuję że pytasz o małą, rośnie duża i zdrowa :-) czas szybko płynie, chyba za szybko.

Kredko - kiedy coś dzialacie?
 
reklama
Witaj Kamisiu :) Dziękuję za pamięć. Czujemy się dobrze tylko bezpłciowo nadal:p
A tak patrzę na te wpisy i myślę, że niesamowicie działasz na ludzi. Pojawiasz się i każdy się od razu uśmiecha.

Marzen: urlopujesz się już? Odchorowałaś troszkę ?
 
Ewik oby to słoneczko zaświeciło bardzo mocno dla Ciebie...!!!!

Kredko dalsze plany z dzidzią czy z czym bo może po prostu postami się minęłyśmy :)

Stacy to niech Milenka dalej rośnie zdrowa i silna, w końcu mamy urodziny w jednym dniu :D

Vadera no cóż, uparciuszek mały w brzuchu :p :p jakieś przeczucia co do płci ? no i co w końcu ze zmianą lekarza na tańszego ? :) Ja? niesamowicie na ludzi hehe :) ja taka pechowa baba :)
 
Kamisiu minelysmy sie:-) no i Twoja psycholozka ma racje. Ty go nigdy noe zdradzisz bo on na zawsze zadomowil sie w czesci Twojego serca i zawsze tam bedzie. Ale serce masz duze i nie pozwol zeby bylo w nim tyle miejsca! A Twoj aniolek bedzie czuwal nad Wami zawsze!!!!!! Takze teraz przy starankach masz dodatkowe aniolkowe kciuki zacisniete:-*

Stacy nie wiem kiedy dzialamy. Mam taki etap ze oswajam sie z wieloma myslami... mam duzy metlik w glowie ale taki chyba juz moj urok:-) a nie mam czasu myslec zeby to poukladac hehe :) nie wiem czy mam myslec o powrocie do pl czy nie, czy faktycznie te czechy ale nigdzie indziej nie wydaje mi sie rozsadniej a ktos w koncu na tym forum musi szlaki przetrzec;-)

Ogolnie dalam sobie rok czasu zeby sprawdzic co los przyniesie. Po roku bede miec 35 lat i musi sie cos zmienic.
 
dziewczyny fatalnie się dziś czuję-jakbym miała ciężką depresję :p to może być od Duphastonu i Estrofemu? Macie jakieś doświadczenia? Pomijam, że piersi mnie napieprzają o tych hormonów...

P.S. ja wszystko wytrzymam tylko żeby to "poświęcenie" zaowocowało
 
Kamisiu ja jestem zdania, że na wszystko jest czas. jakbyśmy nie kombinowały nie przyspieszymy niektórych spraw zwłaszcza w kwestii emocji. dobrze, że trafiłaś na sensowną psychiatrę. bardzo Ci życzę żeby jak najszybciej nadszedł dzień w którym obudzisz się i przyjdzie lekkość i myśl spokojna że to ten czas. i szybko będziesz miała pod sercem małego bąbelka.

Dream ja po estrofemie miałam takie uczucia, wiem to bo jak go odstawiłam to po kilku dniach przeszło. nawet piersi przestały boleć
 
Dream to wszystko po tych lekach. Ja odstawiłam i wracam do formy.
Kobietki czy mogłaby się któraś zając kalendarzem ? Ja najwcześniej wrócę do gry za pół roku jak kasę ogarne .

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marzen jak to.....:( nie zostawiaj nas. Ja też nie wiem co to będzie też nam brakuje kasy jak cholera. Wpadaj tutaj! Chyba że chcesz odpocząć psychicznie to rozumiem
 
reklama
Do góry