reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    295
reklama
Beti, niech móc będzie z Toba:) od początku do konca:*

Dream, kciuki za pęcherzyki i skuteczność iui! Teraz tylko spokojnie... wszystko co mogłaś, już zrobiłaś. Reszta nie w Twoich rękach. Niech dobrze się dzieje!
Pani dr ma wolny dzień?! Szok!!! Ona nigdy nie miała wolnego , oprócz urlopu jesiennego. ..

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
haha tez bylam w ciezkim szoku a do Zaka jakos uprzedzona jestem ale coz zrobic
 
Dream, dziś się przekonasz, czy opinie z Internetu są coś warte. Owszem, ma specyficzne poczucie humoru, ale jest tez bardzo dobrym i empatycznym specjalista. A cennik usług taki sam ;)

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry