reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Magdusia a ty jutro na punkcję... Normalnie idziemy do przodu, pamiętam okres jak na forum przez miesiąc była cisza bo nikt nie podchodził, a teraz.
Mam 4 ginekolog, ale leczę się w klinice niepłodności, gdzie są specjaliści od tego, więc tam jest mój lekarz prowadzący. U siebie to mogę chodzić na normalne wizyty i usg, itp. Nawet laparoskopie bym mogła u siebie zrobić. Kliniki leczenia niepłodności maja doświadczenie, aparature itp. pod tym kątem. Ale nie powiem, bo u siebie o radę też zapytam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Dziewczynki :-)

ala80 - jak jeszcze nie śpisz to pomyślcie jaką decyzję podejmiecie jak będzie już pęknięty pęcherzyk. Szanse wtedy są znikome i lepiej wtedy iui nie robić. Jajeczko jest bardzo krótko zdolne do zapłodnienia. Ja się tak głupio dałam namówić przy pierwszej iui. Pozdrawiam i życzę powodzenia!
 
Przespałam prawie 3 godziny - nie wiem co ja będę w nocy robić:-)
Dziewuszki - Ala i Magdusia mocno ściskam &&&& za powodzenie

Jeśli chodzi o skuteczność iui to u nas na forum jest faktycznie kiepsko, na bocianie wygląda to ciut lepiej. Ale 5 czy 10% skuteczności to ledwie 5-10 kobiet na 100.

Sony toś pęcholę wyhodowała :-) &&& żeby się utrzymały i iui odbyŁa się zgodnie z planem, a może i naturalnie, jak u Błonki.
 
No właśnie - noworoczne postanowienia:) Postanawiam, iż będę w ciąży:-) do cholery jasnej, kiedyś w końcu musi się udać!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Ej...nie bawie się tak!! Sony nie odgapiaj się z postanowieniem noworocznym....To ja postanawiam być w ciąży i nowy rok spędzić w kiblu z mdłościami :-D
dobra, ja ide sie oporządzić i pomęczyc chłopa bo od jutra embargo na sex :wściekła/y:
słodkich snów kochane
 
Hej Dziewczynki :-)

ala80 - jak jeszcze nie śpisz to pomyślcie jaką decyzję podejmiecie jak będzie już pęknięty pęcherzyk. Szanse wtedy są znikome i lepiej wtedy iui nie robić. Jajeczko jest bardzo krótko zdolne do zapłodnienia. Ja się tak głupio dałam namówić przy pierwszej iui. Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Kosik a ty kiedy planujesz testowanie??
 
Sony - w czwartek, to będzie 12 dzień po transferze. Lekarz powiedział, żebym zrobiła 11 dpt, ale musiałabym się spóźnić do pracy. Także poczekam jeden dzień dłużej.
 
reklama
Jestem już po usg 10 d.c. pęcherzyk 20mm, w poniedziałek rano 10:50 IUI. Jak się nie uda to laparoscopia mnie czeka.
Hera wizyta z 19:10 odwołana :) to się nie będziemy widzieć.
 
Ostatnia edycja:
Do góry