reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Lindi77 wiem ze nie powinnam tak myslec ale chcialoby sie uslyszec co chwile na forum ze sie udalo a tak niestety nie jest, oby teraz odkrecilo sie na odwrot ze wszystkie beda ciezarne.
A co do MAILUJ to po raz kolejny widac jaki swiat jest niesprawiedliwy, male dzieciatka zostaly bez mamy, to straszne :-(
 
Dziękuję dziewczyny za dobre słowa ,słowa pocieszenia.Nie brałam CLO bo na naturalnym cyklu miałam tą I IUI i dziwi mnie ten atak @ bo jak w czerwcu miałam stymulowany cykll i właśnie wtedy brałam CLO i duphaston wszytrzymywał mi @ i dostałam po jego odstawieniu po 2 dniach a dziś ......no totalne zaskoczenie.Jak będę u mojej lekarki zapytam czemu tak się stało i co było przyczyną takiego stanu rzeczy.Nie załamuję się muszę walczyć dalej. Teraz będziemy mieć miesiąc przestoju - kolejne podejście do IUI w styczniu( w okresie świątecznym nasza lekarka idzie na urlop)Nic to , teraz idę poleżeć a jutro moge myć okna (jak pogoda pozwoli , bo strasznie wieje i pada deszcz)
 
Kobietki trzymam za Was &&&&&&&& mam nadzieję, że się wreszcie którejś z Was uda , bo to da wiarę w możliwości tej metody.
 
Hej, nie pisałam wam co tam u mnie słychać bo po ostatniej porażce jakoś nie miałam sił pisać o poczynaniach, ale teraz to wam muszę powiedzieć. Po tej mojej ostatniej porażce to zaraz zabrałam się do następnego cyklu z tym samym lekiem Lametta. Dziś mam 9 d.c. i coś mnie tak tknęło (bo wizytę w klinice mam dopiero w poniedziałek) żeby zrobić sobie w pracy USG. Okazało się że mój pęcherzyk ma już 1,81cm :szok: Ostatnio IUI miałam w 17 d.c jutro mam jechać do kliniki na usg i może się dowiem kiedy IUI. Chyba moje ciało zaczyna wariować, za dużo stymulacji.
 
Sony ja tez mam wizyte w poniedziałek, może się spotkamy :-D
To będzie mój 10 DC, pierwsze podglądanko przed IUI na naturalnym cyklu....jestem pełna nadziei
anka nie przejmuj się że dostałaś @ na dupku....też tak miałam, po prostu nie każdy organizm reaguje na dupka tak jak powinien
 
reklama
Czesc Dziewczyny.
Lindii77- jak sie czujesz ??? Czy odczuwasz juz poranne mdlosci ???
anka- ja w 8 dniu po iui czyli w 18 dniu cyklu dostalam plamienia mimo,ze cykle mam 25-26 dniowe.
 
Do góry