reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Mój gin wspołpracuje z dr,Żakiem,wie że mój gin bedzie prowadził stymulację i monitoring,do Poznania miałabym tylko jechać na punkcję i transfer.
Więc Żak wie że mój gin mógłby mnie przyjąć :(
Tylko wizyta juz umówiona na niedziele,jak napisze do mojego to nie wiem czy Żak nie walnie focha,w końcu pare stówek mu przejdzie koło nosa,nie wiem pisać do mojego? Może on pogada z Żakiem:(

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beti, myślę, że Żak bez Twoich stówek nie zbankrutuje, a Tobie bardziej się one przydadzą. A jeżeli tak jak piszesz, ma tylko sprawdzić czy nic się tam nie zrobiło, to miałby litość i nie kazał Ci gnać taki szmat drogi... Ehhh, lekarze dobrze wiedzą, że pacjentki zrobią wszystko na drodze do szczęścia i czasami zapominają o takich drobnych dobrych gestach...;)
 
AAAAAAAAAAAAAAAA dziewczynki dziękuję,na was zawsze można liczyć!!!!!!!
Odważyłam się i napisałam do mojego gina z smsa wyszedł mms tak mu tam się nażaliłam i nalamentowałam i odpisał że mam przyjechać do niego w czwartek lub piątek!!!!!!
Jupiiiiiiii jakieś 600zł w kieszeni!!!!!
Dzięki wam za dobre rady!!! :)

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zuzik: Mnie dali do poczytania "Najszczęśliwsze niemowlę w okolicy" Harvey Karp. Pediatra opisuje sposoby ekspresowego uspokajania i dlaczego dziecko płacze. Może Ci się przyda kila haczyków. Aż ciekawa jestem czy działa.

Co do obrażania się lekarzy: powiem wam, że ja się na początku przejmowałam. Teraz to mam gdzieś. Niech się obraża, wyrzucić płacącej nie wyrzucą :p Wszystko co mogę robię/robiłam poza kliniką. Nawet leki zamieniałam. Jak był foch to, z racji wysokich stawek, mój lekarz okazał kamienną twarz jak na profesjonalistę przystało:) Teraz czeka mnie kolejna batalia aby następną wizytę wyznaczyć po około miesiącu a nie po 2 tyg. skoro wszystko ok. I tak jak coś się będzie działo to polecę. A tak kasy brak przydałoby się dom jakoś ogarnąć. Co rusz usterka:/
 
Ewik szkoda, że owulacja zrobiła takiego psikusa, a w którym dniu cyklu miałaś ten podgląd?

Zuzik wspaniały entuzjazm macierzyński, aż pyszczek się sam uśmiecha :)

Beti i dobrze, że napisałaś :) Pomysł, realizacja i bach :D Nikt Ci w pysk nie dał, a ile zaoszczędzone - brawo TY[emoji14]

Vadera trza kombinować na wszystkie sposoby bo by ten świat nas po prostu wchłonął, moim zdaniem jak lekarze okazują się ok i pozwalają kombinować to trzeba korzystać :)

Takie przesłanie dla nas walczących :)

1468326406-1d1mld.jpeg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sorki za obcesowość ale to kurest.o, żeby za USG kontrolne brać 600 zł. Ja wczoraj też się trzęsłam, że skasują mnie za tą jedną wizytę jak za monitoring cyklu - 300 zł ale o dziwo, tylko jak za zwykłą wizytę 120 zł. Ale jeszcze usłyszałam, że ponad 8000 zł na próżno wydałam i niepotrzebnie jeździłam po ponad 400km do ośrodka z nowoczesnym laboratorium, bo diagnostyka preimplantacyjna nie daje pewności. To, ku..a za co ja płaciłam???????????????? Ale jakbym temu samemu lekarzowi powiedziała, że chcę u nich zrobić to badanie za, bagatela! ponad 16 tysięcy bo oni tych badań nie robią tylko materiał do Hiszpanii wysyłają, to by mnie gorąco namawiał? Świnka skarbonka, krowa do wydojenia z kasy?
 
Do góry