reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Cześć dziewczyny, cały czas Was podczytuje, ale nie mam za bardzo o czym pisać więc siedzę grzecznie na pupie w krzakach. Powiem Wam, że trochę jestem zmartwiona. Dostałam @ 21 i wszystko wyglądało ok to znaczy 3 dni dużo się lało w 4 już prawie nic a w piątym suchutko.... standard dopóki w 5 dniu wieczorem nie dostałam krwotoku- masakrycznego krwotoku.... żadna podpaska nie wytrzymywała, dodatkowo wypadały ze mnie jakieś dziwne skrzepy wielkości drobiowej wątróbki :(.... pół nocy to trwało, ale rano ani śladu... i tak jakby wszystko minęło... W 6 dniu pojawił się śluz płodny, a dziś w nocy (z 9na 10dc) przytulankowaliśmy się z M i po poszłam do toalety siku a tam znów potok krwi... i generalnie ciapie do tej pory.... ;( nie wiem co się dzieje. Będę dzwonić do swojego gina żeby się umówić na wizytę. Ale martwię się strasznie :(
 
reklama
hej:)

wybaczcie opóżnienie! :) Mała ma 950g i 32cm, jest mega ruchliwa:) póki co nogami w dól :) przez chwilę było ryzko cukrzycy ciązowej, ale dodatkowe badanie wykluczyło. niemniej dietę trzeba pilnować i mimo że już na bezglutenie jestem, to kilka produktów trzeba wyeliminować. wszytsko dla Małej :)
no i niestety dość często napina mi się brzuch, więc no spa max w ruch. mam nadzieję, że pomoże..

marzen, moje dwie wizyty: 22.07 i 18.08, ta druga to już miesiąc przed porodem!!! aaa!!!

Lumia, dzisiaj zaczynam 28tc. czas leci:)

Kamisiu <3

Kredko, co z wakacjami? plany były, a jak realizacja?

MArzen, kiedy podgląd?:)

nie udzielam się tu często, ale siedziecie mi w serduchu i bardzo Wam kibicuję:) obiecuję poprawę!
 
Nou a moze to byc krwiak? Idz dzisiaj koniecznie zalatw usg! Jak nie u gina to idz do szpitala!!!!!

Aniko patrz a mialam Ci ostatnio odpisac:-) plan taki ze bilety do pl na polowe wrzesnia juz mamy kupione. moja najlepsza kuzynka z mezem tez juz ma bilety kupione na ten czas ( tez ich wywialo z pl ale w inne strony) wiec tak zaplanowalismy ze lecimy na last min. Kilka opcji czyli rodos kreta cypr albo wyspy kanaryjskie wchodza w gre wiec mamy nadzueje ustrzelic jakiegos lasta na full wypasie:-) i szczerze Wam powiem ze nie moge sie doczekac:-) :-)
No i musze w koncu zrzucic balast no ale same wiecie jak to jest... kupilam garcinie cambogie i pije od kilku dni wiec zobaczymy czy zadziala. Glodowac nie bede bo kocham jesc:-) ale wygladac musze:-) gdyby ktoras miala sprawdzonego innego spalacza tluszczu to niech mi napisze:-)

Caluje wszystkie :-*
 
hej:)

wybaczcie opóżnienie! :) Mała ma 950g i 32cm, jest mega ruchliwa:) póki co nogami w dól :) przez chwilę było ryzko cukrzycy ciązowej, ale dodatkowe badanie wykluczyło. niemniej dietę trzeba pilnować i mimo że już na bezglutenie jestem, to kilka produktów trzeba wyeliminować. wszytsko dla Małej :)
no i niestety dość często napina mi się brzuch, więc no spa max w ruch. mam nadzieję, że pomoże..

marzen, moje dwie wizyty: 22.07 i 18.08, ta druga to już miesiąc przed porodem!!! aaa!!!

Lumia, dzisiaj zaczynam 28tc. czas leci:)

Kamisiu <3

Kredko, co z wakacjami? plany były, a jak realizacja?

MArzen, kiedy podgląd?:)

nie udzielam się tu często, ale siedziecie mi w serduchu i bardzo Wam kibicuję:) obiecuję poprawę!
Aniko, oj rośnie się Wam, będzie duża dziewczynka, a przynajmniej długa, bo największy przyrost wagi i wzrostu dopiero przed Wami. U mnie w 8 miesiącu przybywało i przybywało. Martwiłam się jak ja urodzę takie duże dziecko, ale jakoś poszło :)
Podejrzenie cukrzycy? Nie spodziewałabym się u Ciebie, przecież Ty na bezglutenowej jedziesz... Dobrze, że wyjaśnione ;)
Mój brzuch też się napinał, ale nie musiałam brać leków. A co do ułożenia Poleńki, to ma jeszcze czas. Dopóki ma dużo miejsca, to niech sobie baraszkuje :) Zdrówka dla Was. Ale ten czas leci...ostatnia prosta przed Wami. Ani się obejrzymy, jak będziesz nam tu fotki wrzucać. :D
 
Nou a moze to byc krwiak? Idz dzisiaj koniecznie zalatw usg! Jak nie u gina to idz do szpitala!!!!!

Aniko patrz a mialam Ci ostatnio odpisac:-) plan taki ze bilety do pl na polowe wrzesnia juz mamy kupione. moja najlepsza kuzynka z mezem tez juz ma bilety kupione na ten czas ( tez ich wywialo z pl ale w inne strony) wiec tak zaplanowalismy ze lecimy na last min. Kilka opcji czyli rodos kreta cypr albo wyspy kanaryjskie wchodza w gre wiec mamy nadzueje ustrzelic jakiegos lasta na full wypasie:-) i szczerze Wam powiem ze nie moge sie doczekac:-) :-)
No i musze w koncu zrzucic balast no ale same wiecie jak to jest... kupilam garcinie cambogie i pije od kilku dni wiec zobaczymy czy zadziala. Glodowac nie bede bo kocham jesc:-) ale wygladac musze:-) gdyby ktoras miala sprawdzonego innego spalacza tluszczu to niech mi napisze:-)

Caluje wszystkie :-*
Kredka...zazdroszczę Ci tych wakacji... Ale życzę żeby były udane i pozwoliły Ci się zresetować. Bo po nich ciężka praca Cię czeka :)
 
Cześć dziewczyny, cały czas Was podczytuje, ale nie mam za bardzo o czym pisać więc siedzę grzecznie na pupie w krzakach. Powiem Wam, że trochę jestem zmartwiona. Dostałam @ 21 i wszystko wyglądało ok to znaczy 3 dni dużo się lało w 4 już prawie nic a w piątym suchutko.... standard dopóki w 5 dniu wieczorem nie dostałam krwotoku- masakrycznego krwotoku.... żadna podpaska nie wytrzymywała, dodatkowo wypadały ze mnie jakieś dziwne skrzepy wielkości drobiowej wątróbki :(.... pół nocy to trwało, ale rano ani śladu... i tak jakby wszystko minęło... W 6 dniu pojawił się śluz płodny, a dziś w nocy (z 9na 10dc) przytulankowaliśmy się z M i po poszłam do toalety siku a tam znów potok krwi... i generalnie ciapie do tej pory.... ;( nie wiem co się dzieje. Będę dzwonić do swojego gina żeby się umówić na wizytę. Ale martwię się strasznie :(
Nou, ja to chyba bym tyle nie wytrzymała i poszła na IP. To nie są żarty... Tym bardziej, że takie duże te skrzepy... Aż taką ilość śluzówki byś wydalała? I to w tym dniu cyklu? Skonsultuj to koniecznie...
 
Aniko a i zapomnialam dodac ze nie moge uwierzyc ze ten czas tak leci!!! Jak napisalas ze druga wizyta miesiac przed porodem to mnie szok!!!
 
Aniko wspaniałe wieści :) Bardzo się cieszę !! Jak ten czas leci !!!!

Nou lepiej skonsultuj to z lelarzem bo to niezbyt normalne...

Kredko no to napewno coś wyhaczysz ciekawego na wakacje :D Kochana napewno jeszcze w pieluchach posiedzisz,a teraz korzystaj i nabieraj sił !!!
 
reklama
Do góry