reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Witam sie i ja :-) i sle buziole i pozdrowienia :-*

Zuzik
TWOJE Dziecie to chyba ostoja spokoju :p bo statystycznie to chyba najczesciej na forum siedzisz ostatnio :p(nie zebym Ci wyliczala :p)

Beti
Tak jak Dziewczyny pisza, wiekszym problemem jest za wysoka prolaktyna.wiec sie nie stresuj bo sie podniesie :p
Lumio, dzisiaj jesteśmy po szczepieniu, więc mały senny. A tak w ogóle (tfu tfu, żeby się nie odmieniło) grzeczny jest...
:D:D:D:p:p:p
 
CZERWIEC

28 -Lazurytka - usg
29-Anika- wizyta u gin prowadzącego ciążę

LIPIEC

1- Marzen - podgląd
5-Beti - histeroskopia
Ewik - iui
Katharina - stymulacja do ivf
Lumio, Kredkoczekamy na Was
Kobietki jeśli w kalendarzu nie ma ujętych Waszych wizyt to dajcie znać.

Są z nami:Buraq, Beti, MagdaM33, anika11, nouvelle, Pyreczka, Lazurytka, Kamisia871, lumia, marzen88, ewikewik, vadera, Katharina203, kredka82, magnolia34, M26, stacy, niebajka, zuzik85 :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję za doinformowanie. Trochę się przeraziłam bo tych wyrazów jest multum. Jedna opcja nawet 350 zł, więc musiałabym czekać na finanse. Ale na szczęście chodziło o podstawowy, za który zapłaciłam 50 zł.

Wakacyjnie zaczyna forum wyglądać:) To chyba dobrze, odpoczynek każdemu się przyda. Dobrze, że mam mecze, jest się czym zająć:))))
 
reklama
Siemka dziewczyny:)
wczoraj mialam iui, trzecie, juz ostatnie, jakos nawet pisac mi sie nie chciało, bo dwa pecherzyki 14 i 18 a endo tylko 5,2 wiec raczej to tylko formalnosc.. :( potem robimy sobie przerwę.. a po wakacjach bedziemy podchodzic do in vitro.. powiem Wam ze na nic nie liczę tym razem..

pozdrawiam Was wszystkie
miłego dnia:)
 
Do góry