reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Dziewczyny wiem, że będę monotematyczna... ale jutro minie tydzień od iui a ja czuje, że moja macica jak była tak jest pusta... :(
 
MAJ
20- Buraq- rozpoczęcie stymulacji
24- marzen- wizyta
25- Nouvelle - beta hcg
30- Beti - beta hcg
31- Thalea- wizyta u gin
Katharina- stymulacja do ivf



CZERWIEC

1- Anika -usg połówkowe
2-Pyreczka-laparoskopia
7- M26 - usg genetyczne
Ewik- hsg
29-Anika-wizyta u gin prowadzącego ciążę

Lumio, Pyreczko, Kredko czekamy na Was
Kobietki jeśli w kalendarzu nie ma ujętych Waszych wizyt to dajcie znać :)
 
Ostatnia edycja:
MAJ
20- Buraq- rozpoczęcie stymulacji
25- Nouvelle - beta hcg
Beti - beta hcg
Marzen- wizyta

CZERWIEC

1- Anika -usg połówkowe
7- M26 - usg genetyczne
Ewik- hsg
29-Anika-wizyta u gin prowadzącego ciążę
Pyreczka - laparoskopia
Lumio, Pyreczko, Kredko czekamy na Was
Kobietki jeśli w kalendarzu nie ma ujętych Waszych wizyt to dajcie znać :)
Dziewczynki! Dostaliśmy z M zielone światło na 8 razy IUI, od razu po rozwerwaniu koperty pojechałam umówic termin, także 31.05 mam wizytę u gin i będziemy rozpisywać plan działania [emoji2][emoji173] Tak się cieszę! To będzie 22 dc i biorąc pod uwagę moje wydłużone cykle okres płodny, 2-3 dni przed owu, a więc spróbujemy natury i od nowego cyklu już pewnie stymulacja :-)
Jakie pytania powinnam gin zadać, co muszę wiedzieć bezwzględnie? Założyliśmy z mężem, że do 3 razy sztuka :-) I uda się na pewno, musi!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny wiem, że będę monotematyczna... ale jutro minie tydzień od iui a ja czuje, że moja macica jak była tak jest pusta... :(
Nou :* głowa do góry, nie bój się. Odganiaj złe myśli, wypełnij głowę radoscia, Ty też musisz trzymać kciuki za dobrą nowinę!!! &&&&&& Obyś była w błedzie!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry