reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Magdusia jak będziesz wiedziała to daj cynka. Mi podali blastkę i dziewczynie która była ze mną na sali też. I jej też się udało.

Sony będziesz testowała w sobotę?
 
No kobity- wróciłam odświeżona od fryzjera :-) z lekko rudawymi kudłami i nawet M się nie przeraził :-), a za 2 h mam wizytę u ginia- ciekawe co mi powie, co dalej, jakie badania jeszcze itp- ja napewno do świąt się nie wyrobię, ale myślę, że nowy rok będzie ciekawy :-)
 
jestem padnieta po calym dniu:)
naszykowalam sobie na jutro 4 testy hehe;] dwa z allegro co sa po 1zl i dwa apteczne po ponad 12zl;] ciekawe czy mi jakikolwiek II pokaze;]
sylha ja z kolejnym podejsciem tez sie do swiat nie wyrobie;/ musze sie na pn na wizyte umowic i zobaczymy co mi powie...
z kolejnym IUI na 100 nie ma szans z czasem, a z inv tym bardziej.. to pewnie mi walnie dlugi protokol i da anty..
ciekawe
 
Ostatnia edycja:
palu ja tez robiłam takie tanie testy po 2zł z firmy Pepino i one mi pokazały ciążę po 7 dniach od transferu a według wsakzania lekarza miałam robić 12 dni po. I powiem Ci ze te tansze testy pokazały mi lepiej tę drugą kreskę niż te droższe.Może mają inną czułość.
 
reklama
Do góry