reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
kredko to prawda, poczułam nawet ulgę, że nie namawia nas na ivf odrazu tylko chce najpierw przebadać. i jeszcze zlecił mi jakieś mutacje, ale w trakcie badania powiedział "wie pani co, te badania takie drogie, niech pani ich nie robi zobaczymy co powie szef, można je zrobić 30 i nie uciekną" a i mega komfort że badania są robione na miejscu.
 
Madzia to na prawde super podejscie!!! A w ktorej to klinice? Bo ja sie caly czas chyba uswiadamiam ze moj lekarz co z tego ze jest fajny jak zaczal wszystko od dupy strony:-( i nie wiem czy jest sens dalej z nimi tracic kase:-( najchetniej to bym wybrala bialystok ale organizacyjnie to jeszcze trudniejsze bo wtedy cala polska do przejechania... cos musze zmienic i wydaje mi sie ze po nowym roku zaczne od zmiany kliniki... tylko nie wiem na co najlepiej na poludniu polski... bo moze faktycznie iui moze sie udac jak bede w dobrych rekach z badaniami itd. I pojde jutro chyba zrobic krew na tarczyce i niech mnie moja lekarka wysle na wizyte do szpitala i powiem im ze mam problem z zajsciem w ciaze bo naczytalam sie ze wynik powinien byc w okolicach 1 a ja mam 0.26 wiec raczej malo
 
Magda, bardzo się cieszę, że macie alternatywę. są trzy wyjścia i na pewno któreś z nich zaowocuje pięknym Cudem! bedziesz mamą, jestem o tym przekonana. sporo badan do wykonania, ale przecież z fusów lekarz nie bedzie wróżył, więc dobrze, że zostały zlecone.
a jak tam w Twojej głowie? spokojem pewnie nie mozna tego nazwac, ale moze chociaż karuzela zwolniła? :*

mnie okropnie martwi ten niski progesteron... oszaleję do soboty i wizyty :/
 
reklama
Aniko to moze idz jeszcze jutro i zbadaj progesteron jeszcze raz. Wydaje mi sie ze to moga byc jakies skoki w gore i dol i moze akurat tak wyszlo?
 
Do góry