reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Madzia co tam wyczytałaś? 99% plemników jest uszkodzonych. Rozkłada się to tak: uszkodzone szyjki: 73%, uszkodzone witki: 35%, uszkodzone główki: 96%, kropla cytoplazmy: 7%. Do tego dochodzą przeciwciała plemnikowe i w czerwcu poniżej poziomu testosteron ale obecnie po 60 tabletkach clostilbegy testosteron jest w górnej granicy. Do tego jeszcze w posiewie nasienia wyszły bakterie coli ale już to za nami. U mnie porobione badania hormonalne i lekarz jeden i drugi (dodatkowo byłam jeszcze kilka razy na konsultacji w klinice w Krakowie) twierdzą że z mojej strony raczej nie ma co się przyczepić
 
reklama
Sie melduje.
Dzis 15dc i brak pechola dominatora:p :/niestety...
Jeszcze jakis cien nadziei mam , ze wystartuja, bo czasami do 22dc mam owu...no ale to tak na wlasne pocieszenie:p

Madziuuuuuu!
Tule i prosze Cie, nie trac Kochana wiary! Do boju!

Boze, ja chrzest i komunie mam za soba, ale jak tak piszecie, to chyba zaczne juz zbierac na 18 i wesele:p
A tak swoja droga, to jakas miazga z tymi giftami:/
 
No dziewczyny zastoj ze wszystkim! Moja szanowna @ dalej sie nie pojawila a tak dlugiego cyklu to juz kilka lat nie mialam!! Dobrze ze nic w pl nie umawialam bo miala byc wtedy owu a raczej bedzie @
 
Niebajko jak Twoje prenatalne?
Lumio może faktycznie będzie miała znowu tak późno owulacje.
Marzen daj znać jak u Ciebie rosną ;)
Magda ściskam i dużo optymizmu do Ciebie wysyłam.
A u mnie od kąd wzięłam ostatni zastrzyk jajniki cały czas o sobie przypominają, mam nadzieję że lewy się ruszył.
Miłego dnia ;)
 
Kredko zaświadczenie do chrztu bierze się ze swojej parafii czyli rozumiem u Ciebie Irl parafia?
Co do prezentów to mi bardzo podobało się to co Alusia dostała na chrzest. Siora, czyli chrzestna chciała sama kupić świece i białą szatę i zapytała co chce jeszcze. Powiedziałam że srebrny łańcuszek i medalik. Do tego odrzuciła 200 zł. Chrzestny dał bransoletkę Pandora z zawieszką aniolkiem, jedni rodzice 500 zł, drudzy srebrny obrazek z Aniołem Stróżem. Inni goście po 200 zł więc nie było tak bogato jak opisujecie ale mi byłoby dziwnie gdyby goście dawali taką kasę

Magda nigdy nie mów nigdy. Tule mocno

Anika wierzę że nie możesz doczekać się wizyty. Trzymam kciuki!

Lidzia witaj! Bralas może clostirbegyt (chyba źle napisałam). On strasznie endo wyniszcza, nawet na kilka cykli
 
Dziewczyny, wczoraj zauważyłam jakąs dziwną wydzielinę wypływająca z lutką i dziś dla spokoju poszłam na betę - ponad 2500. niestety prg nadal niski, ale poza tym nic się nie dzieje, wiec czekam na sobotę i piękne widoki!!!!
 
reklama
Do góry