reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Kredka woda utleniona - łyżeczka na pol szklanki wody.

Ja sie sola męczyłam bo najskuteczniejsza ale wiem co mowisz... Wczoraj w nocy jak wstalam na płukanie to jak poczułam to w buzi to parsknęlam na lustro ze rano maz sie pytał co sie stało :D bo jak zaschło to całe białe lustro było hahahah
 
M26 oby wszystko teraz z górki :)
To nie zazdroszcze "imprezy" z ciaza pozamaciczna ale pocieszę , co prawda jestem po ivf, mam jeden pracujący jajnik o jest udało sie :)
 
U mnie jest taki problem, że nie mam prawego jajowodu, a lewy jajnik jest dwa razy mniejszy od prawego i przeważnie w prawym jest owulacja. Jeśli po 3 imi nieuda się to też zdecydujemy się na ivf.
 
Tak Aniko jutro jadę do Białegostoku i w środę o 8 idę na badania i później z wynikami na wizytę. :tak:

Ja też nie lubię tej mikstury, jako dziecko czy chciałam czy nie musiałam płukać. :-D A teraz staram się tego unikać.

M26 - będzie dobrze &&
 
reklama
Hej Kochane!
Witaj M26! Dobrze, że do nas trafiłaś:-)
Dziewczyny, co to za choróbska w środku lata??
Ja w sobotę zrobiłam zdjęcia bocianiego gniazda, w środku były dwa młode i jeden dorosły bociek - zrobiłam tak na wszelki wypadek, jakbym już żadnego nie spotkała w tym roku...
M26 - to po ilu dniach robisz betę? Po 11? Ja miałam IUI 26 czerwca i mam robić w piątek 10 lipca. O rety, już nie długo...:-D
 
Do góry