reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Cisza cisza cisza... mam nadzieje ze przed ciazowa burza:-)

Aniko @ przyszla??

Stacy gotowa do drogi??

Emenems kiedy wracasz?

Mnie cos kaszle od kilku dni i mam flegme. Boje sie ze cos mi ba oskrzelach siedzi:-(
 
Kredka juz jestem od soboty wiczor w domu ... Ja mam to samo, gardło zdążyłam wyleczyć w domu ale niestety pobyt w pl aktywował mi astmę ( mam ja tylko w Polsce .. Wiem dziwne ale to cos z klimatem związane alergolog tłumaczył) nie mam zadnych lekow ani nic, i przeziębienie mo ja wyciągnęło i... Nie moge spac bo sie dusze na wydechu... Masakra, kaszle jak stary dziad , dzis o 4 usnęłam i co godizne sie budzilam, łeb mnie boli od niewyspania... Jutro do pracy wiec dzisiejsza noc musi byc inna!!!
Musze porobic inhalacje bo te duszności mnie wykończą, łeb mi peka od zmęczenia , masakra jednym słowem
 
Emenems ja kaszle wlasnie taka beżowa:-( i nie wiem co moge wziasc:-( mam takie cos typu fervex tylko tutejsze i niby bazuje na paracetamolu ale sama nie wiem czy moge bo nie chce zeby jajeczko ktore juz rosnie bylo narazona na cokolwiek:-( kurde jak tyle czasu nie bralam zadnych lekow itd to teraz musialo sie cos przyplatac...
Emenems a masz jakies inhalatory na astme? Bo ja caly czas biore i jest ok.
 
No wlasnie miałam w Polsce jak mieszkałam kilka lat brałam leki i używałam inhalatorów ale po roku zauważyłam ze w Norwegii mie sa mi potrzebne - zero objawów tutaj... Tylko jak jezdze w lecie do polski to mi wraca i wtedy biore takie niebieskie sterydowe tabletki i jakos daje rade a teraz nie brałam nic bo ciaza...masakra i mi zostało. W koncu sie przestawię i bedzie ok ale to moze potrwac niestety i nic nie mam tutaj - od lat nie uzywam ...
 
Idz do lekarza i niech Ci da doraznie ventolin inhalator i ja biore jeszcze rano i wieczorem seretide125 i jest ok. Lekarza pytalam i powiedzial ze w ciazy moge oba brac.
 
Tylko tutaj za duzo nie zdziałam bo nie mam "zarejestrowanej" astmy... Rodzinny duzo nie zrobi, mam wizyte za dwa tygodnie to pogadam- nie pomyslałam o tym w Polsce niestety i trudno no...zreszta ja chodziłam do akademii medycznej do lekarza w pl to teraz raczej mnie tam nie przyjmą zeby do tego samego lekarza isc :/ nie wiem jak to ogarnac
 
reklama
Rodzinny da Ci recepte na 1000% mi daje na wszystko bo na tym polega rodzinny u nas. Na ventolin da Ci na pewno i przestanie Cie dusic. Ja bym na Twoim miejscu poszla od razu bo wiem co to znaczy nie łapac pelnego oddechu!
 
Do góry