reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Marzen ja zaluje ze od tego nie zaczelam:-( wiec kazdej proponuje to zrobic bo ja zmarnowalam i czas i kase na dwie poprzednie iui
 
Dziewczyny strasznie zle sie czuje:-( mam bol jak przy najgorszym okresie:-( nie wiem czy wypic nospe czy co ale normalnie chodzic nie moge:-(
 
Kredko weź nospe, wyczytałam ze przed hsg podają coś rozkurczowego wiec po tez nie zaszkodzi. Musi pewnie się w jajowodach na nowo wszystko ułożyć.
 
Beti - tak bardzo mi przykro, jak przeczytałam aż serce mi ścisnelo.

Kredka - to dobrze ze wiesz na czym stoisz. Teraz na pewno sie uda. Ale swoją drogą co za bencwały z tych lekarzy. Człowiek bierze urlop, planuje a tu taki zonk.

My juz jesteśmy w domu :-)
 
Stacy zebys wiedziala... powinni to od razu zlecic i tyle!
Dziewczyny po 3 nospach lepiej ale jakas godzine temu mialam horror... dostalam takiego bolu ze nie plakalam a wylam skulona i nie moglam sie poruszyc. M chcial do szpitala jechac... drugi raz bym na zywca tego nie zrobila... caly czas plamie krwia i tym kontrastem i normalnie wylatuja ze mnie takie jakby nitki, kłebki czy cos takiego... chyba jestem w tym % dziewczyn ktore to badanie wspominaja jako jeden wielki koszmar:-:)-(
 
Ostatnia edycja:
Kredko 3x pisalam posta i nie dodalo. Nie ch ialam Cie straszyc przed, ale ja mialam podobnie.. godzine po zabiegu wylam w poduche. 3 dni po lecialam do gina bo sie ze mnie lalo. Mocno mnie przyszczypneli w szyjke macicy i stad to bylo.
Nospa i lez.. ja 1,5 tygodnia chodzilam okrakiem..
 
reklama
Noebajko no czekalam na Ciebie - jak dzisiaj bylo??? Daj znac bo moze masz jakies pozytywne wiesci w tym smutnym dniu:-(
Mi tez dwa posty zjadlo bo chyba maja blad serwera bo wyskakiwal blad z hostingu przedtem
 
Do góry