reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Lumia tak to byla juz 6 IUI jutro jadę na betę. Ja na rządowe nie dam rady bo my mamy AID.

Niebajko juz nie podchodzimy do IUI, o tą refundację pytałam pod kontem in vitro. Na IUI szkoda marnować. Najprawdopodobniej wszystko odbędzie sie w lipcu.
 
reklama
MAJ

28 stacy – piękna beta!
28 diore – piękna beta!
29 - Emenems - usg serduszkowe
29 - anika11 - wizyta rejestracyjna


CZERWIEC

1 - Beti39 - II badanie prenatalne
7 – lumia – testowanie
8/10 - kredka 82 - hsg
niebajka - criotransfer

Dziewczyny Kciuki wielkie! !!
 
Niebajka no na razie z tego co patrze w necie ktory sklep u mnie takowe ma to lipa. Jutro zrobie rundke najwyzej gdzies dalej pojade jej szukac. W sklepie raczej nie poleze ale jak kupie to moge oddac wiec w domu poleze i zobacze. Dzieki za rady:-*
Jak jutro bedzie tak samo zle to ide po skierowanie do szpitala zeby mi rtg zrobili.
Co do pasa to srednio raz na 3-5 miesiecy go uzywam wiec luz. Co do wkladek na zeby to temat juz mam przerobiony i niestety odpada bo ja w nich spac nie bede bo mi niedobrze i nawet jak juz udawalo mi sie zasnac to od razu przez sen je wyrzucalam.
Moj kregoslup ogolnie to litera S tylko nie az tak zaokraglona:-) wiec problemy nieuniknione:-(
 
Niebajko nic się nie stało :-)

Ja juz po becie, wyniki będą kolo 17 ale ja już czuje @ wiec to tylko formalność. Jeszcze babka która pobierala mi krew pyta się mnie, czy Pani jest pewna ze to poronienie? No szlak, skąd ona takie coś wymyśliła? !

Kredka a co u ciebie? Lepiej?

Diore a ty kiedy będziesz mieć wynik?
 
Stacy a dlaczego ona sie tak pytala? Jakas chora!

U mnie chyba male ciut lepiej albo sie przyzwyczailam do bolu:-(
 
Nie wiem dlaczego tak się pytała, jak jej wyjaśniłam ze nie to przepraszala ze widocznie źle zrozumiała. No ale chociażby to nie jej interes żeby tak pytać.
 
zuzik,iui miałam na pękniętym pęcherzyku i dlatego wcześniej miałam zacząć brać dupka.
Stacy, co za babsztyl wścipski. Ja jak ostatnio byłam na becie, dwie pielęgniarki były i mówię,że chcę sprawdzić czy jestem w ciąży, a jedna do drugiej" Co za młodzież, dwa dni się okres spóźni i już lecą sprawdzić czy przypadkiem nie w ciąży, tak się teraz tych dzieci boją". Nie chciało mi się komentować, powiedziałam tylko,że np ja bardzo chciałabym być w ciąży.

Bety nie zrobiłam,ponieważ laboratorium z przyczyn niezależnych od nikogo dziś nie pobiera materiału od osób indywidualnych! Tak to bywa w małych prowincjach ;p Konsultowałam się i powiedziano mi,żebym brała luteinkę zamiast dupka i czekała.Wczorajszy test był za wcześnie i na dodatek wieczorem,więc nie brać pod uwagę tego wyniku. Dopiero jak okres nie przyjdzie w przewidywanym terminie (29.05-01.06 tak z moich obliczen wynika )mam zrobić test,odstawić luteinę(jeśli - lub @),nie denerwować się, nie myśleć i po testowaniu niezależnie od wyniku testu na wizytę się umówić.
Także, tak jak zakładałam czekam na @. Bóle mam delikatne, chwilowe, cyc nabrzmiały i bolący baaardzo.
A może jednak się udało...? Tylko mi nadziei narobili..

Idę robić galaretkowca, od dłuższego czasu za mną chodzi :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry