reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Anika, leczymy się od 2012 roku. Miałam hormony (ok), hsg (ok), seminogram (ok), wyleczyliśmy infekcje, Zrobiliśmy badania wirusowe (ok)...Owulacja jak w zegarku... I teraz próbujemy IUI. A to ostatni krok przed IVF
 
reklama
Dziewczyny jak dupek mi się skończył już..w opakowaniu było 20 tabletek brałam po dwie dziennie przez 10 dni.. Tylko jedno opakowanie mi przepisał prof.. kazał brać do okresu. Chyba sobie źle policzył. A ja się nie zorientowałam,bo nie wiedziałam ile tych tabletek jest w opakowaniu. Więc co będzie.. Ale tak jak ostatnimi razy, mam to swoje przeczucie,że nic z tego niestety.
Czekam na @..i działamy dalej! ;] Nie będę się tu załamywać. Jeszcze młoda jestem, w końcu będę mamą.
 
Diore, to może zrób sikańca - może już coś wyjdzie. I w razie czego na nocnej opiece medycznej w szpitalu Ci przepiszą... Szkoda by było...
 
Diore ja juz napisalam co mysle ale jeszcze raz powiem zebys zrobila test! A co jak jestes w ciazy? Lec do apteki kup test i zrob
 
Kredka - bardzo Ci współczuje, wiem niestety jaki to ból. Ledo idzie ruszyć głową. :tak:

Diore - właśnie zastanawiam się jak to jest z tym dupkiem, mi lekarz mówił że mam brać 10 dni i czekać co dalej. Biorę zawsze do bety, bo boję się, że może jakoś zaszkodzić. Chociaż czytałam na internecie, że jak ma coś być to się utrzyma. ;-) Diore trzymam za Ciebie kciuki, za siebie też chociaż ja to już tego nie widzę. Brzuch jak na okres, piersi bolesne ale to po dupku. :tak:


Zastanawiałam się jak to jest z tą refundacja leków do in vitro. Napisałam do kliniki czy mogę mimo, że korzystam z nasienia dawcy skorzystać z tych trzech refundowanych cykli? :-) Czekam na odpowiedź bo nie ukrywam, że koszty są ogromne.

Która się wybiera do kliniki w Czechach?
 
Już wysłałam m do apteki po test,tak na wszelki wypadek,żeby czyste sumienie mieć.W razie "w mam jeszcze luteinę. jeśli wyjdzie to rano pojadę do lekarza,ale o czym tu mowa. @ w pobliżu, po prostu czuję.
 
Hej gaduly:) nie nadazam:p

Kredko powinnas mimo wszystko skontrolowac kręgosłup szyjny:/ zobaczyć czy w lędźwiowym tez cos nie szwankuje, bo te 2 odcinki ida w parze :/ poduszka ortopedyczna, o odpowiwdnuej twardości, abys mogla przesypiac na niej cala noc. W przypadku bolow karku/barkow/głowy warto zapytac sie swojego M czy nie zaciskasz w nocy zebow. Czy nie slyszy ze np zgrzytasz;) A może sama zauważasz ze w ciagu dnia je mocno zaciskasz? W stresowych sytuacjach, albo siłowych? (Otwieranie sloika np)
Mialas jakiś wypadek kiedyś? Mala stłuczke? Ktoś wjechal Ci w tylek? Wtedy lordoza mogla Ci sie odprostowac. Dbaj o siebie bo ciaza i dziecko niedlugo da Ci popalic:p

Diore na bete zasuwaj. Ino juz!
 
Dziewczyny, przewertowałam ksero mojej kartoteki od ginekologa, takiego co chodziłam zanim trafiłam do kliniki leczenia niepłodności. I w tej kartotece mam napisane "sterylitas primaria od roku". i ten wpis mam 12.09.2013. Czy to może oznaczać, że gdybym podchodziła do IVF to "zaliczą" mi od 12.09.2012? Bo trzeba mieć udokumentowane 24 miesiące nieskutecznego leczenia.
Czy to się liczy dzień wizyty u realizatora programu, czyli pierwsza wizyta w tej klinice leczenia niepłodności w której będzie IVF?
Bo się pogubiłam...:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Stacy mi tez sie wydaje ze refundacja z dawca nie wchodzi w gre:-(

Niebajka z ledzwiowym to problemy mam od dawna bo niby za male te poduszeczki miedzy kregami i jak sie lekko przesuna to mam ucisk i bol nie do opisania. Nic z tym nie zrobie jedynie w przyszlosci operacja. Mam pas ortopedyczny wiec jak mnie boli to zakladam. Odpukac jest w miare ok bo kiedys mialam czestsze bole. Co do odcinka szyjnego to niestety przez wiekszosc dnia mam glowe w dol wiec to nie pomaga:-(
A zebami to oczywiscie ze zgrzytam:-(
 
Do góry