reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Queen no to kciuki za kwalifikacje;) Ja miałam USG piersi na kwalifikacji, ale nie dlatego że musiało być, ale co roku chodzę więc miałam w miarę świrze to wzięła, Podsunęłam lekarzowi, na co on ze nie jest potrzebne. Jednak co klinika to inne wymagania.
 
reklama
Queen lekarz nie może wymagać od Ciebie usg piersi bo nie ma tego w wytycznych do rządówki, może jedynie zasugerować, że dobrze byłoby zrobić przed stymulacją. Ja nie miałam ale Smerfeta pamiętam, że robiła.

Ladybea po dzieciach najbardziej widać jak czas zapiernicza :szok: Już się nie mogę doczekać ruchów ale jak znam życie i siebie to jak dziecko nie będzie się ruszało kilka godzin też będę odchodziła od zmysłów :zawstydzona/y:

Pierwszy dzień jesieni przywitał nas wiatrem, zimnem (12 stopni) i deszczem. Teraz pomału się rozpogadza ale rano nosa spod kołdry nie mogłam wystawić, spałam prawie do 10-tej :zawstydzona/y: Teraz jestem w pracy, oby do czwartkowej wizyty :tak:W piątek znajomi całą ekipą wylatują do Egiptu na tydzień, zawsze z nimi jeździliśmy ale teraz nie zdecydowałabym się na taką podróż, zwłaszcza ze stresującymi plamieniami.
 
Dzięki za informacje dziewczyny. Ja akurat mam zupełnie świeże usg bo staram się regularnie sprawdzać, tylko, że na zdjęciu jest wpisane nazwisko innej pacjentki i tym się zmartwiłam. Ale właściwie to przecież oprócz zdjęcia dostałam opis badania – z właściwymi danymi, więc nawet gdyby było wymagane to nie byłoby problemu.
A u mnie też zimno i ponuro, ale ja lubię taką jesienną szarugę.
 
Dzień dobry :-)

Queen w Gamecie przy kwalifikacji nie jest wymagane usg piersi. Dr W powiedział mi tylko że warto zrobić przed stymulacją i dlatego robiłam. Trzymam kciuki za kwalifikację :-) tak pytałam o termin wizyty bo myślałam że będzie szansa że się spotkamy, ale niestety...

Kasik ja też zrezygnowałam z wyjazdu, ale autokarem na południe Polski, też ze strachu i za daleko do mojego gina... No i wiesz - z lutką latać po autokarze to też nie fajnie

Ladybea uściski dla Haniny ;-) może jakieś zdjęcie dałabyś radę wrzucić skoro Hanina już odpuściła mamusi? :-)

Enni spokojnie, jeszcze chwilkę i papiery przejdą do Gamety, ale jak najbardziej dzwoń i sprawdzaj :-) to będzie zupełnie nowy start i na pewno udany :-)
 
Hej Dziewczyny,

Przepraszam, że dopiero teraz się odzywam, ale wczoraj miałam jakiś problem z netem, napisałam trzy posty i żaden się nie zapisał :wściekła/y:

Anika - jakie wypisać z forum???!!! Aż się zdenerwowałam razem z moimi dwoma kropusiami wczoraj jak przecztałam Twojego posta. I jeszcze to czarnowidztwo Kasik :shocked2:

A tak na poważnie. Wczoraj podali mi dwa jak to lekarz określił "idealne" blastusie :-D. W czwartek dowiem się ile będę miała ostatecznie mrozaczków. Betę mam zrobić 3 października, założyłam sobie, że to będzie mój szczęśliwy dzień :happy:

Anika - jestem pewna, że Ty również już wkrótce ruszysz z kopyta w temecie starań, oczywiście z pozytywnym skutkiem:tak:

Kasik - jak tam plamienia ustały? Ja też chyba nie zdecydowałabym się na daleką podróż w ciąży.

Queen, Enni - fajnie, że się odezwałyście, trzymam kciuki za Wasze starania&&&&&&

Pole, Smerfeta - w sprawie kodowania transmisji siatkówki, to powiem Wam, że nawet na to nie zwróciałam uwagi, bo moje myśli krążyły gdzie indziej :zawstydzona/y:

Blue - co u Ciebie?

Ladybea - super, że już z Hanią poznałyście się się bliżej i sytuacja się uspokoiła.

Jeszcze raz dziękuję Wam za wsparcie:tak: Smerfeta dzięki za ogromną ilość fluidków, muszą teraz pomóc.:-)
 
Kasik po suwaczku widze, że dzisiaj świetujemy 12 tydzien Twojej ciąży :) ani się obejrzysz, a Kropek/Kropkowa będzie z Tobą!:)

Luize, ale się cieszę, że wszystko poszło zgodnie z planem! jestem pewna, że Kropkom Twoim dobrze pod maminym serduchem i walsnie rozpoczynacie dłuugą podróz przed pierwszym spotkaniem na zywo :) 3 października brzmi zacnie, zatem będa dobre nowiny! &&&& niezmienne!

Smefeta, gapa ze mnie - przeciez ja CI za fluidki nie podziekowałam! nei wiem, czy coś zdziałały, ale bardzo Ci dziekuję :)

Queen, Enni za Wasze starania także trzymam kciuki!:)

a ja dzisiaj zadzowniłam umowic się wreszcie na wizyte, bo za tydzien M bedzie robil badania i z pakietem chciałam pojsc do gin,by podjąc jakąś rozsadaną decyzję...i tu zonk! cały październik ma urlop i dopiero 6listopada mam wizytę:/ trochę się to wydłuża:/
 
anika mój suwaczek trochę oszukuje bo jest ustawiony wg usg, gdyby był ustawiony wg @ byłoby tydzień wcześniej. Każdy lekarz mówi inaczej jak liczyć bo miałam bardzo szybko punkcję, już w 10 dc ale chyba usg nie kłamie :confused:
 
Luize, no to mocno zaciskam kciuki i nie puszczę aż do 3 października! :happy:
Anika, no widzisz jak to jest, tak by się chciało jakoś to wszystko przyspieszyć, a tu zawsze coś...
U mnie zresztą też znowu wszystko stanęło pod znakiem zapytania. Dowiedziałam się, że w Gamecie skończyły się pieniądze na ten rok, może jeszcze coś dostaną, ale to nic pewnego. Nie wiem co teraz, może powinnam w tej sytuacji poszukac innej kliniki. Mój M dzwonił do gdańskiej Invicty, powiedzieli, że u nich można startować z marszu. To ja nie rozumiem z czego wynikają te różnice, że jedna klinika już nie ma kasy, a nawet jak ma to trzeba czekac kilka miesiecy w kolejce, a w innej można zaczynać leczenie od zaraz?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Queen to mnie zaskoczyłaś tą info że w Gamecie nie ma już miejsc. Różnice między kolejkami wynikają oczywiście z tego, że tyle ludzi rzuciło się na Gametę, a dodatkowo, nie każda klinika dostała tyle samo kasy. Z tego co kojarzę, to invicta dostała dużo więcej

Luize no to jesteś w ciąży :tak: oszczędzaj się teraz i podjadaj świeżego ananasa, ponoć pomaga:tak: Trzymam kciuki u wszystkich kończyn, psiura też ;-):tak:

Kasik a mój suwaczek jest opóźniony o jeden dzień - bo tu na BB jakoś opóźnia w porównaniu do wszystkich innych kalkulatorów. Z usg u mnie też wynika że suwaczek opóźniony o 1 dzień

Anika oj skąd ja znam takie przedłużanie działania bo trzeba odłożyć wizytę... jejku ciągle to mi się zdarzało... ale pamiętaj - co się odwlecze.... ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry