reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Enni - bardzo mi przykro :-( Może zmiana kliniki to dobry pomysł... Trzymam kciuki, abyś jak najszybciej wróciła do walki.

Kasik, Smerfeta - jak ja Wam zazdroszczę tych centrymetrów szczęścia :-) Przyślijcie jakieś fluidki :sorry2:

Magda - ja chyba też jutro zakupię sobie ten olej, może ten polecany przez Kasik

Blue - super ten wczorajszy post

Anika - trzymam kciuki za wyniki badań Twojego M

Yoanna - dużo zdrowia dla Ciebie i Szymka

Pole - nie martw się Kiciuś od razu zacznie biegać, tak jak dziewczyny pisały nie wszystkie dzieci raczkują

A ja dziś po wizycie, mam w granicach 8-10 dobrze rokujących pęcherzyków, (boję się czy będą dobrze rosły :zawstydzona/y:). Od dziś biorę 2 zastrzyki, oprócz menopuru dostałam jeszcze orgalutran. W piątek następne podglądanie. Jak wszystko będzie ok to w środę punkcja, a w następny poniedziałek transfer :tak:
 
reklama
Magda weszlam zobaczyc jak Twoje wyniki od genetyka a tu nici. Czekamy na info.

Luize jestes juz tak blisko, trzymam kciuki, zeby pecholki rowno rosly i byly z nich piekne, dojrzale komoreczki, wszystkie sie zaplodnily i powstaly z nich wzorowe zarodeczki i zeby juz pierwszy sie zaimplantowal :) Jakos boje sie jeszcze przesylac fluidki, moze po prenatalnych zaczne.
 
Dzień dobry!

Luize ładny wynik stymulacji, niech dalej pęcholki zdrowo rosną. Przesyłam do Ciebie nieśmiałe fluidki ~~~~~~~~ ;-)

Anika w domu podejrze tą wdzięczną nazwę :-) cieszę się że ze zdrówkiem lepiej. Trzymam kciuki za wyniki męża &&&&&&&&&

Miłego słonecznego dnia dziewczyny!!!
 
Milena prenatalne mam 25 września. Dzisiaj oddawałam krew w innej sprawie ;-) Na subpopulacje limfocytów dla immunologa bo mam wizytę w poniedziałek i na mutacje w genia na raka (na nfz czekałam ponad miesiąc). W dniu prenatalnych mam pobranie krwi i usg a później podobno wizyta z wynikami u genetyka ale jeszcze nie wiem dokładnie jak to wygląda.
 
hey

wczoraj nie zadzwonili. dziś po pracy sama sie skontaktowałam i usłyszałam od pani w labo, że moje wyniki są właśnie w trakcie sprawdzania i że za chwilę oddzwonią. zdziwiłam się bo wczoraj gotowe, a dziś sprawdzają?? ale faktycznie pani oddzwoniła za chwilę i powiedziała, że sytuacja wygląda tak, że faktycznie wczoraj wyniki były gotowe, ale diagnosta jeszcze coś nad nimi myślał i dziś jeszcze się nad nimi pochylił raz, bo coś mu nie grało i postanowił, że zrobią jeszcze dodatkowe barwienia (cokolwiek to znaczy) bo znalazł coś co go zastanowiło i chce mieć 100% pewności. wyniki mogą być jutro, ale nie nastawiam się czekam spokojnie.


smerfeta kupiłam Kindle Amazon Paperwhite (nie emituje światła ekranowego, jest takie wrażenie jakby się czytało z kartki papieru), ma Wi-Fi. jeszcze go nie ogarnęłam całkiem bo ma ogrom funkcji, nie ma polskiego menu, ale już jestem nim zachwycona. kupiłam go na allegro zapłaciłam 480 pln. w weekend zacznę ściągać książki. jesli będziesz chaciała polecę ci sprzedawcę.



buziaki dla Was wszystkich:-)
 
Milena prenatalne mam 25 września. Dzisiaj oddawałam krew w innej sprawie ;-) Na subpopulacje limfocytów dla immunologa bo mam wizytę w poniedziałek i na mutacje w genia na raka (na nfz czekałam ponad miesiąc). W dniu prenatalnych mam pobranie krwi i usg a później podobno wizyta z wynikami u genetyka ale jeszcze nie wiem dokładnie jak to wygląda.

No tak a 25 to nie za wcześnie na usg? Ktory to będzie bo u mnie 13 a ty masz młodsza ciążę
 
Milena u mnie tez bedzie 13 tydzien (12 t i 2 dzien) tak wynika z usg bo nie moge liczyc od dnia @ bo mialam bardzo szybko punkcje w 10 dc i dlatego caly tydzien sie nie zgadza. Zreszta prenatalne robi sie miedzy 12 a 14 tc wiec powinno byc ok, w klinice sami mi wyliczyli kiedy mam byc.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kiciuś dziękuje za wizytacje:-) Mama nadymała się z dumy i moze pęc jak ten wspominany niedawno puchatkowy balonik...

Przykro mi, bo widze czarna serie, ktora od jakiegos czasu zawisła nad nami:( Kto odczaruje? Dam 5 orzechów laskowych, kwaśne żelki i ...
 
Do góry