reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Mama "lyknela" grype zoladkowa ;) a ze znajoma bylo tak milo, ze dopiero wrocilam ale odpoczelam psychicznie, posiedzialam w fotelu, zjadlam dobry obiadek z deserkiem i kolacje wiec palcem nie kiwnelam. Przy aplikacji lutki jeszcze w srodku lekko brazowo ale na zewnatrz wyplynela tylko raz lutka koloru kawy z duza iloscia mleka wiec jest chyba lepiej :) Brzuch lekko pobolewa ale to chyba dlatego, ze probuje wsluchiwac sie w swoj organizm. W dzien wzielam 1 nospe i bylo ok. Oby do wtorku do wizyty o 19:30.

Blue rodzicom chcemy powiedziec we wtorek po wizycie, jezeli oczywiscie bedzie wszystko ok a przeciez bedzie, prawda? I tej wersji bede sie trzymac :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A wiecie, ze dzisiaj o godzinie 11 moj zegarek zaczal chodzic? Czyzby jakis znak? ;)

Jutro ide normalnie do pracy ale zapowiada sie luzny dzien wiec posiedze w fotelu, troche w necie a i do optyka musze wyskoczyc i to wszystko ;)
 
Magda no wreszcie ;) Cieszę się że dostałaś @ czyli prawie razem dostałyśmy:) Jakie masz dalej plany?

Blue kciukasy, tym razem musi nam się udać:) troszkę chorujesz po leku, ale czego się nie robi dla malucha;)

Kasik ale Ty jesteś pracoholiczka :-D:tak::-) odpoczywaj a nie do pracy, wiem wiem posiedzisz w fotelu, ale to nie to samo co leżenie:)

A ja kobietki jestem po rozmowie z prof. 29 mam się zgłosić to będzie 14dc nie za późno? w sumie cykle mam 30-31 (nie licząc ostatnich 2 miesięcy, więc owu miałam w 16-17 dc, mam nadzieje że będzie oki:)
 
heyka wszystkim :-D

Kasik mam nadzieję, że jutro po usłyszeniu serduszka odsapniesz, odpoczniesz...

Magda no wreszcie ;) Cieszę się że dostałaś @ czyli prawie razem dostałyśmy:) Jakie masz dalej plany?

no teraz czekam na wyniki z poradni genetycznej. jeśli będą ok to jedziemy do naszej kliniki i podchodzimy na krótkim protokole do 3 ivf z lekką tylko stymulacją, jeśli wyniki nie ok to wizyta u genetyka i zobaczymy co dalej.

czy na te wyniki z genetyki czeka się bite 6 tygodni czy może jakbym po mcu zadzwoniła to już by coś powiedzieli?:dry:
 
Kasik, cieszę się, że się uspokoiłaś :tak: Czekam razem z Tobą na jutrzejszą wizytę, oczywiście z zaciśniętymi kciukami &&&&&
MagdaM, dobrze, że @ w końcu przyszła. Z genetyką niestety nie pomogę, nie mam pojęcia... Mam nadzieję, że wyniki będą ok i będziecie mogli podejść do ivf, tym razem z powodzeniem.
Blue, jak się czujesz? Trochę lepiej? Bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki i wierzę...
Enni, mam nadzieje, że prof. wie co robi wyznaczając tak późno termin wizyty... Trzymam mocno kciuki &&&&&&&&&&&&
Smerfeta, jak się masz?
Joasik, za Ciebie tez zaciskam kciuki &&&&&
Anika, udanych ostatnich wojaży ;-)
Genna, Milena, Agaawa, jak tam Ciężaróweczki?
Ladybea, mam nadzieję, że Hania lepiej się czuje i że Ty masz szansę odetchnąć trochę :tak:
Pole, Wy znów gdzieś wyruszyliście?
Kate, jak samopoczucie? Ile jeszcze musisz czekać do bety?
 
Ostatnia edycja:
Dobry wieczór dziewczyny:happy2:
Wywołana do tablicy odpowiadam...nigdzie nie bylismy tylko grzecznie wymieszkiwalismy nasze metry...
No dobra kłamie jak z nut:baffled:
Wlasnie wróciliśmy znad jeziora. Ale te ktore narzekały na za wysokie temperatury maja w dziób! Spadła do wartości nie akceptowalnej przeze mnie brrrr
Napalilam wiec w kominku i rodzina powiedziała, ze zwoje mi przegrzało i to jeszcze przed rozpaleniem:-p
Tak czy inaczej wróciliśmy,walizkę przepakowac i jutro wyjeżdżamy, tym razem jednak cykl medyczny wypełnić.

Czytajac opowieści Wasze miałam ciarki. Ze strachu, z nadzei, z radości.
Przed kilkoma dziewczynami znowu duzo napięcia i stresu, ale mam nadzieje, ze jak zawsze uda sie nam to rozłożyć na kilka par barków.

Czekam na zdjecia Ksieciunia, pewnego obrazu i moze graffiti;)
 
Pole ja wczoraj tez chcialam w kominku napalic ;) ale moj M postukal sie w glowe wiec tylko kocyk na kanape wyciagnelam ;) Kurcze mam nadzieje, ze to nie koniec lata :( Nie lubie upalow (powyzej 30 stopni) ale 19 w sierpniowy dzien to lekka przesada. Czy nie moze byc normalnie 24-25 stopni a nie tak ze skrajnosci w skrajnosc? Pole dla Ciebie to nawet obraz gotowa bym byla namalowac ale ze totalne beztalencie jestem to obiecuje zdjecie, jezeli oczywiscie wszystko bedzie dobrze a przeciez bedzie, prawda?
 
Ostatnia edycja:
Za narzekanie na zbyt wysokie temperatury to ja powinnam posypać głowę popiołem, ale szczerze powiedziawszy to u nas nie jest tak źle. Gdyby nie wiatr to w ogóle super. Dziś na spacerku było całkiem przyjemnie :-)
Pole, zdjęcia są już na kompie, muszę tylko jeszcze na bb załadować.
Ja też czekam na zdjęcie obrazu i graffiti, nie wiem na które bardziej :-)
 
Kasik co ma nie byc dobrze! Najpierw było źle, potem średnio wiec teraz musi być dobrze! Wiem, ze takie doświadczenia jak ostatnio Cię nie rozpieszczają i ryją w psychice jak nornice. Człowiek jednak daje rade wielu rzeczom nawet tym, co do których wątpi, ze by im podołał. No chyba, ze Robin Williams...
Żal mi faceta strasznie, bo moje ukochane filmy, na których sie wychowałam kinematograficznie.
Moze faktycznie nie jest jakos zjawiskowo zimno, ale za duze przejście jak dla mnie. No i lato podobno jest...
Dziewczyny to czekam na wizualizacje:happy2:
Aniko jakas dobra książka? Jutro spędzam minimum 8h w szpitalu, a pierwej wchodzędo księgarni, więc?
Trzymam teraz kciuki za Blue i Luize oraz Enni czy kogos przegapilam?
 
reklama
Krew rano oddałam w mojej mieścinie więc jutro wszyscy będą wiedzieli, że jestem w ciąży ale nie chciało mi się specjalnie jechać 30 km. Mam nadzieję, że wyniki labo prześle mi dzisiaj do wieczora na maila bo wizyta o 19:30. Trzymajcie kciuki za serduszko :tak::tak::tak:

Pole, Yoanna jak patrzę na Wasze suwaczki to aż mi się wierzyć nie chce jak ten czas zapiernicza ;-):-D Zanim się obejrzymy a Kiciuś i Księciunio będą mieli roczek :-)

Blue jak idą przygotowania? Z gardłem i nosem lepiej?

Enni 29 już tuż, tuż więc pewnie odliczasz dni.
 
Do góry