reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Jestem, jestem :-) Sporo pracy bo bankiety, chrzciny, jubileusz, wesele i jak zwykle wszystko na raz i nie wiadomo gdzie ręce włożyć. Wczoraj jeszcze mieliśmy gości i posiedzieliśmy do 1 w nocy więc dzisiaj spałam do 10 :tak: Mam małego dołka po złych informacjach na forum o in vitro. Dwie dziewczyny w przeciągu 2 dni poroniły, tzn jedna poroniła a druga czeka na poronienie a wszystko niby było ok. Tak bardzo się boję, że moja radość jest przedwczesna ... :zawstydzona/y:

Blue
kochana kciuki zaciskam z całych sił, teraz Twoja kolej jak nic. Teraz już MUSI się udać. Informuj nas na bieżąco o postępach :tak::-)

Enni nie myśl nawet co będzie jak się nie uda tylko uda się i koniec :tak::tak::tak:

Smerfeta zazdroszczę relaksu, ja niestety muszę pracować :-(
 
reklama
Kasik nie pisz takich rzeczy bo prawie się poryczałam. wszystko będzie dobrze przesyłam Ci moc pozytywnej energii:-)

enni za Ciebie też bardzo mocne &&:-) owu łaski nie robi, ma byc i tej myśli się trzymajmy


anika super sprawa kalambury. zamówię sobie bo zaczynają się długie wieczory i koniecznie jeszcze kupię sobie eurobiznes. i wiecie nad czym się zastanawiam, nad matą do tańczenia. wiecie podłącza się do tv i tańczy wg wskazówek.

czym się wywołuje @? nigdy nie miałam takich cyrków i nie wiem. czy to oznacza, że mam za dużo jakiegoś hormonu?
 
U mnie chyba też nie będzie dobrze. Właśnie przy wizycie w toalecie zastałam całą wkładkę ciemnobrązową. Od pół godziny czułam, że coś wypływa ale byłam pewna, że to luteina. Przy aplikacji lutki dużo brązowego śluzu w środku. Napisałam sms'sa do doktorka co robić. Jak nie odpisze zadzwonię. Boże jak bardzo się boję ...
 
Kasik - może to tylko jakiś krwiaczek się oczyszcza? Jak doktorek nie odpisze to może dla świętego spokoju pojedź do szpitala...
 
Kasik może jednak jest coś co musi się oczyścić bez szkody dla maleństwa? Bardzo mocno trzymam kciuki, aby wszystko było dobrze. Poleż trochę proszę

Enni też nie bardzo wiem jak się przygotować. Może koenzym q10 i ten olej lniany? Postawiłabym na olej
 
Anika - dziś zaczęłam brać antyki (3dc) po wykonaniu wszystkich badań, które mam zlecone, a było ich ok. 20, więc upuścili mi dziś chyba pół krwi z organizmu :baffled: Tych fiolek było tak dużo, że krew przestała lecieć i musiałyśmy zrobić przerwę 15 min, w trakcie której musiałam wypić kawę i herbatę. Dopiero udało się dokończyć :sorry: Antyki mam brać do wizyty, którą mam 1 września i mój dr powiedział, że wtedy zaczniemy stymulację, więc wygląda mi to na długi protokół, ale nie jestem pewna, bo głupia zapomniałam zapytać :-p Widzę, że Ty dalej w trasie ;-)
 
dziewuszki kochane jesteście :tak:
Kasik tez czytałam....smutne :( ale Ty myśl pozytywnie, będzie dobrze, tak jak Ty mi mówisz żeby nie myslec co będzie, Ty również tak zrób. Może faktycznie cos się czyści, jakieś pozostałości. Musi i będzie dobrze.

MagdaM33 już Ci pisałam że ja ostatnio miałam takie cyrki z @. Dostawałam po 40, 43 dniach. A dzisiaj sama byłam w szoku bo to 30dc? Nigdy od razu mi nie leciało, tylko zawsze zaczynało się od plamień. Rano się budze i czuję ból brzucha, mówie do m że idę po nospę bo tak czuję jakbym @ miała. Wstałam i doznałam szoku bo mi ciurkiem poleciało. Na wywołanie brałam ostatnio duphaston 3x1 przez tydzień, ale nie brałam tyle bo chyba po 2 dniach od brania dostałam.

Smerfeta dzisiaj zakupiłam sobie ten koenzym. Olej tez chciałam ale nie było w tej aptece a już mi się do innej biegać nie chciało, ten co mam stracił ważnośc :sorry:
 
Doktorek sms'em kazał brać leki bez zmian i zrobić badania estradiolu, progesteronu i b-hcg. Pojechałam 30 km do szpitala, żeby zrobić wyniki a tam się dowiedziałam, że nie są to wyniki, które trzeba robić przy zagrożeniu życia więc na cito mi nie zrobią. Znowu się nasłuchałam (to inne labo), że coś "ćwiczę" i mam sobie jechać tam gdzie się leczę. Na nic się zdały moje tłumaczenia, że klinika czynna do godz. 15-tej. Ach państwowa służba zdrowia ... B-hcg będzie za 1,5 godziny a progesteron i estradiol w poniedziałek po godz 14-tej. Jak na razie nic nie wypływa na zewnątrz ale w środku brązowo :-( Na dodatek stanął mi zegarek o godzinie 17:30 a wiecie, że ja wierzę w takie rzeczy :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry