reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Smerfeta, wreszcie zobaczyłam suwaczek :tak: Śliczności :tak: Aż mnie ruszyło, żeby w moim coś zmienić ;-) Miłego wypoczynku nad jeziorkiem :blink:
Ja też z tych lubiących umiarkowane temperatury, M się śmieje, że mam taki wąski zakres tolerancji, bo najlepiej jak jest 24-27 st. Ale jeśli muszą być odstępstwa od tej normy to wolę 21 niż 31.
MagdaM, ja w długich spodniach chowam nogi cały rok, niestety niekoniecznie ze względu na ich chudość. Ja też czekam na info o odpowiedzi doktorka.
Anika, ja do Wawy właściwie zawsze służbowo zajeżdżam, więc zawsze czasu brak na dokładniejsze zobaczenie. Ale Muzeum PW widziałam i polecam :tak:
 
reklama
Smerfeta, a wiesz, ze trafilas i przede mną jeszcze wypad w przyszłym tygdniu- tym razem Śląsk:) a w Warszawie zaliczyłam wieczorny spacer po Starówce oraz poranny wjazd na 30.piętro Pałacu Kultury i Nauki i romantyczny spacer oraz przeprawa "gondolą" w Parku Łazienkowskim - jak na szybkie odwiedziny w stolicy, to chyba sporo, hm? ;) wrócę jeszcze, bo wiele miejsc jest jeszcze dla mnie nieodkrytych :)
a z wyjazdow, to moze w przyszły weekend pojedziemy do domku nad jeziorem :)

ja wiem, ze tych wyjazdów sporo, ale naprawde te wakacje sa pod tym względem wyjatkowe... i dobrze! mniej czasu na myslenie! ;)

Kasik, do mnie też mozesz jakiegoś boćka przesłać, jak już swoją robotę u Ciebie wykonają:)
 
A ja donosze ze łachudra przyszla...wiec start...

Od dzis biore encorton 10 i estrofem 1.do piatego dnia. Od piatego estrofem 2razy i encorton 10 tez dwa. W przyszlo sobote usg....i jesli endo bedzie ok...to decyzja o transferze....

Boje sie.
 
Blue kochana aż mnie ciarki przeszły, zabieram cały strach z Ciebie, ja poboję się a Ty relaks i przygotowania na wspaniałego maluszka. jestem z Tobą wiesz...

możecie nie wierzyć, ale leżę jeszcze w łóżku. myślę że jestem usprawiedliwiona. o 2 w nocy wstałam o 3 wyruszyliśmy żeby odwieźć mojego brata na samolot na lotnisko do Berlina. wróciliśmy ok 8:30 postanowiliśmy się jeszcze zdrzemnąć. pospalibyśmy jeszcze ale moja teściowa zadzwoniła i pospane.
super były te dwa dni. kupa śmiechu, gry w karty, chińczyka i grillowanie i rozmowy. mam piękny obraz do sypialni. jak już powiesimy to pokażę Wam fotkę. a wczoraj na pół ściany domu namalowaliśmy graffiti.

zaraz wstanę i czas odgruzować dom :-D


aha dr nie odpisał jeszcze, @ nie ma.. ba! nie ma nawet objawów @
 
Blue...wszytskie mysli z Tobą i &&&& zaciśnietę! kibicuję!

Magda, ciekawe, co to z Tobą i Twoją @@@, hm? pozostaje Ci czekac na info od lekarza, ewentualnie test ponowny... czekam na foto!! i super, ze wizyta brata tak dobrze na Ciebie wpłynęła:)

Luize, lekarz przepiusal Ci anty na miesiąc? czy jak? kciuki, by na jednym cyklu sie zakonczylo!:)

Yoanna, okazuje się, ze mąz musi tez jechac do Łodzi, tak więć we wtorek jedziemy przez Łódź, Częstochowę na Śląsk, a konkretnie Bytom, Katowice itp, a w sr przez Wro do Poz - taka trasa tym razem:) w Bytomiu mieszka ciocia meza, wiec przy okazji ja odwiedizmy i to mnie cieszy najbardziej ;)

Kasik, Smerfeta, Pole
, gdzie się podziwacie? :)

co u Mileny? albo dawno nie pisała, albo przegapiłam jej posty....
tymczasem wieczorem goscimy przyjaciol, wiec jakies jedzenie musze przygotowwac, bedzie tez gra w Kalambury - moja ulubiona ostatnio:) wklejam link do neij, bo moze ktos się skusi - warto :) mnóstwo śmiechu ;)
Kalambury (Jawa) [Poznan] (4457490282) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
Kobietki czytam was cały czas :) ale nic się nie odzywałam ale wreszcie zaczęło się u mnie cos dziać więc piszę;)
Smerfeta< Kasik piękne foteczki;) niech wasze maluszki rosną zdrowo :-)

Blue kochana to zaczynamy razem, dzisiaj dostałam @ :tak:w poniedziałek dzwonie do prof. Ja mam tylko obawy że znowu nie będzie owu i miesiąc w du....:( trzymam za nas kciukasy:)
 
Hej Dziewczyny!
My na działce nad jeziorem. Przypominam sobie co to znaczy odpoczynek i relaks ;-)

Yoanna cieszę się że zainspirowałam suwaczkowo ;-)

Blue, Enni mocno trzymam kciuki za Was. Podpowiem że ja tak się zezłościłam na bociany że kupilam boćka pluszowego psu, aby ten się z nim rozprawił ;-) polecam ;-)

Anika z tegorocznych wojaży możesz zrobić ciekawy album ze zdjęciami :-) myślałaś o tym? :-)

Kasik gdzie się ukryłaś? Wszystko ok?
 
reklama
Smerfeta hmmmm ten pomysł nie jest zły :-Dmój pies ostatnio drzwi nam pogryzł, także dlaczego nie mógłby boćka sobie pożuć?? hehe.

Tak strasznie się boję że nie będę mieć owulacji....w ogóle jakiegoś stracha mam :( to chyba przez to że to ostatnia moja nadzieja w tym podejściu. Co będzie jak się nie uda? przenosić się? czy zostać w tej klinice? co brać czego nie, leżeć chodzić? masakra.....mnóstwo pytań i obaw :-(
 
Do góry