reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Hanulka słodkości śliczności. witaj na świecie malutka:-):-):-)
ladybea gratuluję z całego serca. wspaniały widok, aż się wzruszyłam:-D

smerfeta w Tchibo trzeba rozmiar niższy zamawiać. ja kupuję i raz moja mama musiała oddać spodnie a poza tym oki:-)
trzymaj, slij a ja poczekam jeszcze do końca tygodnia. czuję sie jakbym miała teraz właśnie w tej chwili dostać @ i tak od tygodnia blisko
 
Magda w Tchibo często kupuje ale ich rozmiarówka jest jakaś zmienna. Raz kupuje ubrania o rozmiarze 38 i są ok, a innym razem bluzki w rozmiarze 36 są za duże :baffled: Trzymam kciuki, ale wiesz, wolałabym abyś szybciej zatestowała ;-)
 
no może być. ja bardzo lubię Tchibo, kupuję ubrania sprzęty kuchenne a nawet komodę do łazienki, a zwłaszcza kawkę. myślę że jestem od niej uzależniona:-) a ze zrobieniem drugiego testu poczekam jeszcze kilka dni.
 
Ladybea witamy Hanię na świecie :-) Jest naprawdę cudna i tak jak piszą dziewczyny nie wszystkie dzieci są ładne, Hania jest prześliczna :tak::tak::tak: GRATKI DLA DZIELNEJ MAMUSI :-)

Genna to będę miała takie same auto jak Ty, tylko ja ceglaste, a wąsik super pomysł ale nigdzie się nie ukryjesz, każdy zawsze będzie wiedział, że to Ty. Jak zobaczę takie auto od razu będę do Ciebie dzwonić ;-):-D

MagdaM czyżbyś przejęła mój status zakupoholiczki wątku??? ;-) Żywcem się nie dam :-D Ja dzisiaj też zaszalałam bo miałam urodzinowy kupon do Monnari z 50% rabatem na nową kolekcję i tak wpadły 2 swetry, 1 sukienka rozciągliwa z golfem, koszula, 2 bluzki, 2 sweterki dla bratowej i spodnie dla mamy:tak: Ja też zawsze lubiłam małe samochody ale z racji tego, że robię zaopatrzenie do kwiaciarni muszą mi się mieścić kartony na kwiaty a do kijanki wchodzi ich aż 8, dzisiaj sprawdzałam bo moja bratowa też ma kijankę.

Moja beta z dzisiaj czyli 14 dpt 1151 :-) progesteron spadł z 92,92 na 84,34 więc do wizyty (mam nadzieję 12.08.2014.) nie będę już zmieniać dawek lutki.
 
Magda ja też jestem uzależniona od Tchibo :-D i też lubuje się w ich kawie. Z 1,5 roku temu kupiliśmy ich ekspres, ale póki co nie mam ochoty na żadną kawę ;-)

Kasik ale się cieszę :-D niech maleństwo rośnie i rośnie! usg już pokaże pęcherzyk ciążowy :tak:
 
Kasik gdzieżbym śmiała robić zamach na Twój tytuł zakupoholiczki forum. never:-) beta piękna:-D czekamy na serduszko/a?
 
Tak się właśnie zastanawiam bo jutro podjadę do mojego stacjonarnego gina po receptę na clexane, mam nadzieję, że tym razem go zastanę i wypisze mi bez problemu. Boję się, że mój doktorek 12 sierpnia mnie nie wciśnie na wizytę albo nie wypisze recepty albo ja zapomnę wziąć itp i będzie lipa bo starczy mi tylko do poniedziałku. Wolę nie zostawiać tego na ostatnią chwilę, zwłaszcza, że u mnie w miasteczku nie ma tych leków, muszę zamawiać albo jechać 30 km. No i właśnie jak już do niego pójdę to prosić o usg czy tylko o receptę? Nie chcę żeby prowadził moją ciążę bo on dobry jest tylko w wypisywaniu recept ale sprzęt ma dobry. Jak myślicie?
 
reklama
witam Hanie na świecie. Jest cudna , prześliczna. Zyczę duzo zdrowka.

ja chciałam białe volvo xc 90 no ale nic bede jezdzic czarnym Volkwagenem choc raczej tylko do wiosny.
Nie wiem co mi się dziś stało ale poleciałam na bete. czekam na wynik. Chce sie uspokoic bo Kasik i smerfeta maja jakies pobolewania a ja nic oprocz malego apetytu i czasami mdlosci. w sumie od paru dni bardzo mało jem ale za to wsuwam owoce a wizata dopiero za 2 tygodnie no zwariuje.
 
Do góry