reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Kasiku! Ryczę jak bóbr! Tak bardzo sie ciesze. Modliłam sie codziennie jedną dziesiątkę różańca za Ciebie. Jakbym mogła to bym tam do Ciebie pojechała i uściskala Cie osobiście. Beta piekna i DUzA! Bliźniaki jak nic. Wiedziałam.

A ja byłam na USG, Kropek 9t i 2d, tak jak potrzeba. Dwa tygodnie zwolnienia, powiedziałam szefowi, przyjął to bardzo dobrze. Obiecał, ze auto mi zostawi:)) potem wstawie Kropka:)) tak wiec odpoczywam. Biorę *spam*, wodę morska do nosa, coś dowcipnego na grzybka i sie zaczynam lenić.

Ale sie ciesze!!!
 
reklama
Lipiec to jednak magiczny miesiąc ;) dziewczyny siedziałam miedzy wami ina spotkaniu sie zarazilyscie :) hahahaha
Kasik jeszcze raz gratuluje kochana nezalo ci sie w koncu :) teraz za przyrost a M z prezentu na pewno bedzie zadowolony :)
 
Kasik!!!!! normalnie fruwam! wiedziała, że się uda! bardzo się cieszę Twoim szczęściem!!! ach, jaka radość:) zamykasz lipiec kolejną cudowną wiaodmością:))) hahahah! odkąd tu jestem (a będzie kilka miesięcy), nie pamiętam podobnego miesiąca:)))) super!!! no normalnie skaczę:)

Agaawa, sliczny kropek i cieszę się, że L4 w toku:)


oj dziewczyny, teraz to już na bank trzeba kolejne forumowe spotkanie zwołać, skoro moc ciężarówek jest tak ogromna:))))

gratuluję Wam z całego serducha!!!! cuda się zdarzają:))
 
To jak dopadłam komputera to teraz moje oficjalne GRATULACJE DLA KASIK:-)
A obiecała, ze jak podtuczy bociany to dalej przesyła w świat, a w sumie troche ich jest, zdaje sie trzy osoby zbierały:)))
Teraz sie zastanawiam czy jak byłam na tym spotkaniu to tez bede w ciazy?;-) Taki żarcik mi sie wkradł tak zaczęły mi emocje buzowac po info od Kasik.

No i fotka od Agaawy czyli druga dziecięca w dniu dzisiejszym, no chyba, ze Hania sie dzisiaj zdecyduje;) Ale Ona sie pewnie na 1 sierpnia szykuje;)
Agaawo faktycznie tlusciutki dzieciaczek, w każdym razie tak sobie wyglada:rofl2:
 
Kasik jeszcze raz gratuluje!!!! teraz dopiero mogę się w pełni cieszyć! musiało tak być, bo tak jak napisałaś jesteśmy forumowymi bliźniaczkami i w końcu po tych latach udało się nam :-D:-D:-D nie mogło być inaczej
a080.gif

dodam jeszcze że mój mąż również cieszy się, że Ci się udało i przesyła gratulacje :tak:

dziewczyny co do lektury - właśnie zgłębiam Dziewczyny z powstania :happy:
Anika to prawda teraz mam czas na czytanie a tyle mi się uzbierało książek do czytania że na pewno będę miała co robić ;-)

Genna no niezłą "zarazę" zasiałaś :-D ale ani ja ani Kasik nie będziemy miały do Ciebie pretensji ;-) OBY WIĘCEJ TAKICH OWOCNYCH SPOTKAŃ :-D
 
Ostatnia edycja:
Pole, wiesz jak to jest. Ja bym chciała, żeby figurę Dzidzius miał po tacie, bo tata chudzielec i pochlania megatony jedzenia, a nic nie tyje, a żeby rozumek i co ważniejsze - charakterek:) miał po mamusi:rofl2:, ale wiesz jak to bywa. Pewnie bedzie odwrotnie:))
 
A wcale nie powiedziane Agaawo moj chudy po tatusiu, a objawy glupawki podobno zaobserwować juz mozna wyraźnie...tylko to akurat nie mam pojęcia po kim:-p
No i zaciazone, a gdzie fluidy?
Do tej pory tylko Milena sie podzieliła i od razu zadziałało:) Wiec chociaż te zaawansowane niech nie skąpią...
 
reklama
Agaawa ale masz kluseczka w brzuszku :tak: bardzo dobrze że jesteś na zwolnieniu, musisz wyleczyć się i odpocząć
Genna już mam leciutkie mdłości, widać też w gratisie dostałam :-D
Pole ja się jeszcze boje wysyłać fluidy ;-) Czekam na serduszko i na zniknięcie "rogala":sorry:

a oto mój Kropeczek i niechciany "rogal" zaraz pod Kropeczkiem DSC_0505[1].jpg
 

Załączniki

  • DSC_0505[1].jpg
    DSC_0505[1].jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 40
Do góry