reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Anika i u ciebie szczęście się pojawi. Ja jeszcze w to nie wierzę nie mam żadnych dolegliwości. Dzis doktorek mnie przyjmie i może bardziej w to uwierzę :)
Wysyp ciąż normalnie. Koleżance z watku regio tez trafił się naturalsik po po pierwszym nie udanym ivf :)
 
Anika dwie ciężarne bo Genna i Magda z wątku zakwalifikowanych do rządówki są w ciąży :-)

Aaa Mam już wyniki :-)
Beta 861
PRG 42,54
TSH 1,19
FT3 4,08
FT4 18,5
Wyniki tarczycowe mieszczą się z normie :-)
 
Smerfeta, jupi :))) teraz spokojnych, zdrowych kolejnych tygodni :) ps. o Gennie pamiętałam, ale niechcący zapomniałam o Magdzie! rośnijcie zdrowo dziewczyny!:)
 
Ostatnia edycja:
A ja mam chyba pierwsze objawy. Placzliwosc.
Strasznie boje się dzisiejszej wizyty. Miałam zwolnić tempo a wcale go nie zwalniam. Musze zacząć myśleć o kropku a nie o tym żeby wszystkim robić dobrze. No kuzwa i znów płacze
 
Milena jak do mnie dojdzie to też będę ryczeć ;-) ale jeszcze czekam na usg. Ja nie zapominam się bo brzuch pobolewa i boje się nawet chodzić po schodach :-/
 
Smerfeta pisalam juz na zakwalifikowanych ale powtorze tez tutaj, ze wyniki ksiazkowe :) Dla formalnosci poczekamy na usg a wtedy juz pelnia szczescia :)

Mam nadzieje, ze nasze obie ciezaroweczki nie przelaly wszystkich fluidkow na Smerfete i dla mnie tez cos "skapnie" ;) Tak nam sie spodobalo na wyjezdzie, ze spontanicznie przedluzylismy pobyt do jutra. Wybralismy sie wlasnie na plaze do Poddebia, woda masakrycznie zimna, sloneczko piekne i przyjemnie wieje :) A praca nie zajac ;)
 
reklama
To jeszcze raz napiszę oficjalnie Smerfeto GRATULACJE!!!
Nieustannie o Was potrzebowaczkach obecnych mysle i kciuki zaciskam!
Dziewczyny ciezarowkowe, a gdzie tradycja fluidow co?
My z Yoanną jednak rozsylalysmy gęściej w eter, wiec do roboty, bo potrzebujace są:-)
My mamy jutro tomografie, wiec do środy do wyników bede chciała zniknąć,zakopać sie,nie myslec.
Wiem, ze jest progres tylko nie wiem jak wielki...
Lekarz wyraźnie mi powiedział, ze jego doświadczenie wskazuje na jedno...a M mysli, ze dostanie jeszcze chemie i planuje terminy pod nią...nie wiem jak poradzę sobie z emocjami i jak mam Mu pomoc, kiedy usłyszy to co usłyszy...
Do tego dzisiaj podła baba chciała zrobic krzywdę mojej rodzinie, OT tak po prostu, bo ma taka możliwość...zabawić sie naszym kosztem...ludzie sa źli z natury, wiem to od zawsze, a czasem sie łudzę jeszcze i potem wychodzę na tym jak przysłowiowy Zabłocki:(
 
Do góry