reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
MALPAJAJA- nie mialam drożnosci-jestem po 2 porodach wiec raczej z droznoscia si,badania mialam prolaktyny,morfologie
co do usg to nie mam zadnych zrostów,krwiaków ani torbieli...

poza tym w klinice nie pytają ,ze tak powiem czy jestes po wszytkich badaniach-mąż daje nasienie Ty jestes wysymulowana jesli owulki nie ma i do dziela...jak to sie mówi -placisz i wymagasz...

nie musisz mieć zadnego "zawiadczenia"...poprostu u nas jesli sie ruchliwośc nie polepszy to juz jest wystarczający powód do IUI.
 
MALPAJAJA- nie mialam drożnosci-jestem po 2 porodach wiec raczej z droznoscia si,badania mialam prolaktyny,morfologie
co do usg to nie mam zadnych zrostów,krwiaków ani torbieli...
A nie mialas cesarki ani zadnych zabiegow w okolicach jamy brzusznej? Bo wtedy moga sie wlasnie zpychac/sklejac jajowody.
 
MAĆKU- KOCHANA JA RODZIAM NATURALNIE:tak: mialam robioną laparoskopie ,ale to bylo po poronieniu bo na jajniku byla 5cm torbiel ,ale laparo byla w czerwcu a ja z Zuza zaszlam w grudniu,potem juz nie mialam zadnych zabiegów....jednynie po porodzie z Domisiem mialam mala niecaly 1cm nadrzerke to mi wymrozil gin ,ale to nie ma wplywa na jajowody...
 
MAĆKU- KOCHANA JA RODZIAM NATURALNIE:tak: mialam robioną laparoskopie ,ale to bylo po poronieniu bo na jajniku byla 5cm torbiel ,ale laparo byla w czerwcu a ja z Zuza zaszlam w grudniu,potem juz nie mialam zadnych zabiegów....jednynie po porodzie z Domisiem mialam mala niecaly 1cm nadrzerke to mi wymrozil gin ,ale to nie ma wplywa na jajowody...
Oki. Bo mi tak wlasnie gin mowil, jak moga sie pozapychac. Ale skoro Ty nie mialas takich historii to pewnie jest oki.
 
wikula dzięki coś czuję że Nas też to czeka, ale cóż musimy być silni:)

wikula czy to pierwszy raz?????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry