reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Co do lekarza to nie widzi przeciwwskazań ale zastanawiam się ciągle na tym, tylko czasami plecy mnie tak bolą że nie widzę innej drogi
 
reklama
ja tu właśnei chciałam Was zapytać, co ćwiczycie i jak często, a tu juz prawie wszystko napisane:) ja zawsze chciałam systematycznie ćwiczyc,ale jakoś mi nie wychodziło, teraz mam większą motywację hahah :) ja ćwiczę 6xw tygodniu, a zaczyna mi być mało, więc dorzucam rolki i bieganie z mężem:)

a dziewczyny, co do diet? to dużo wody, zdrowe, racjonalne odzywaianie? czy coś innego jeszcze? podrzuccie jakieś pomysły:)
 
Anabel mi ból krzyża przeszedł, tak po prostu. Nie wiem byc może przyzwyczaił się już do większego ciężaru, albo już się tam wszystko ulożylo jak należy.
 
Hej:-)
No to moze i ja sie wypowiem w temacie cwiczen.
Jak stawala sie na topie E.Chodakowska to cwiczylam z nia jak szalona!! W tym czasie rzucilam papierosy, zdrowiej zaczelam sie odzywiac, odrzucilam mieso - na efekty nie musialam czekac zbyt dlugo :-) cialko sie pieknie wyrzezbilo.
W miedzy czasie zaczelo mi byc nudno dorzucalam cwiczenia z MelB, trochę z Jullian Michaels z elementami kickboxingu, Tiffany Rothe z fajna muzyka w tle.
Sporo tez biegalam(choc akurat bieg nie sprawia mi za duzo przyjemnosci do dzis...)
Kiedy zaczely sie moje wyjazdy do Pl na 3 tyg(stymulacje itp) troche spasowalam -do tego stopnia ,ze ciezko mi wrocic na tryb "super aktywny". Jednak teraz czas sie zabrac za siebie , bo planujemy urlop.
Wiec skupilam sie na ujedrnianiu ud i posladkow, wynalazlam trenerke Miley Cyrus (Sexy Legs) i teraz dorzucam te cwiczenia do reszty - komponuje kilka takich filmikow i dopasowywuje do siebie.
Fajna sprawa!
( czy wy oszczedzacie sie jakos specjalnie na czas od stymulacji do bety?)
 
małaMii, ja tak samo jak Kasik tez nie cwiczę od stymulacji do bety - nie chcę ryzykować. teraz jednak zostawiam myśli gdzies tam, a skupiam się na sobie - ćwiczę i cieszy mnie to :)

małaMii, jak się czujesz?
 
Anika11 sciagnij sobie aplikacje mynetdiary a jak nie mozesz to na kompie korzystaj- tam wypisujesz swój cel i czas w jakim chcesz osiągnąć i wpisujesz co jadłas i ci liczy kalorir białka węgle i tłuszcze - bo wazne by jesc wszystko tylko to musi byc odpowiedni stosunek.

Mnie bardzo sie podoba tylko trzrba wszystko ważyć i wpisywać - ale coz nie na nic za darmo, po jakimś czasie wiesz co ile wazy itp. Idzie szybciej.
 
Ja cwicze od stymulacji do bety - lekarz nie widzi przeciwwskazań , wiadomo nie dźwigam sztangi ale normalnie cwicze
 
Anika11 - no wlasnie czuje sie rewelacyjnie tym razem !!

Zdania sa podzielone co do cwiczen w tym okresie - moj lekarz rowniez uwaza , ze zyc normalnie z niczym sie nie ograniczac. Wiec tym razem tak tez robie:-)
(Bo inaczej kolejny miesiac nic bym nie robila tylko lezala?)
 
reklama
Malamii - no ja tak dwa lata robiłam i doprowadxilam sie do strasznego stanu ( na pierwszym zdjęciu ktore wstawiłam...:/) samopoczucie okropne, a to tez na duzy wpływ. Strongmanem nie jedtem wiec moje ćwiczenia groźne nie sa a lekarz twierdzi ze ruch i regularne ćwiczenia mogactykko pomoc
 
Do góry