reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Milena też miałam ten lek zapisany na torbiel ale moje losy potoczyły się tak, że w konsekwencji nie brałam tego leku. Z prolaktyną nie pomogę bo takich jednostek to nie kojarzę. Musiałabyś podać jakie masz normy przy wyniku

Kasik chyba jakoś w pierwszych dniach cyklu bada się PRL
Yoanna to Ty stworzona jesteś do bycia mamą skoro zyskałaś na sylwetce ;-) Tak jest, teraz całą moc posyłamy do Gizas :tak:
Emenems przysiady są przereklamowane, już chyba na żadnych zajęciach tego nie prowadzą... chyba że nie robisz takich pełnych, tylko tzw półprzysiady?
 
Ja na zajęcia nie chodzę, nie lubie tych grupowych podskakiwanek, zreszta ciezko dobrać dobry trening pasujący do 20 osob, wole sama.
Przysiady do kostek to sie w podstawówce robiło :D
Ja uważam je za rewelacyjne, ze sztanga albo innym obciążeniem no i tempo.
Efekty zawsze mam rewelacyjne po niech, teraz troche musze popracować bo przez 3 lata starań a ostatnie dwa szczegolnie musiałam przestać ćwiczyć i z ciała sie zrobiło co zrobiło:/
Ale dalej jestem obrończynia przysiadów!!!!!
 
ja efekty miałabym drastyczne - kolana do wymiany. Ale generalnie podoba mi się nowe podejście do ćwiczeń, aerobiku itp itd. Uważam że są bardziej efektywne. Też podchodziłam do tych zajęć sceptycznie, bo przecież ze mnie był fighter
s075.gif
no to co ja będę robić na babskich zajęciach :-D serio, tak myślałam... do czasu aż sama spróbowałam
 
Smerfeta - ja jestem z tych silowniowych a nie zajeciowych:)

Tak juz jest niestety i ciezko jest zmienic strony:)
Mnie denerwuje ze baba ktora mnie nie zna, słowa ze mną nie zamieniła nic o mnie nie wie i prowadzi mi godzinny trening... Chodziłam kuedys ale to nie dla mnie.
Na silownie chodziłam regularnie kilka lat przed staraniami i byłam zadowolona i teraz tez jestem. Duzo do tego biegam, prawie codziennie.

Ja zawsze robiłam i lubiłam treningi z duzym obciążeniem.

Ewentualnie to co mnie przekonało to cross fit ! Rewelacja! Odkryłam niedawno i jestem zafascynowana
 
Kasik36 - jest wiele sposobów na ćwiczenie- ja zawsze przyklaskuje każdemu kto chce cokolwiek robic :)

Wiadomo nie od dzis ze bez odpowiedniej diety ani zajebisty aerobik ani trening na siłowni nie przyniesie efektów.

Takze dla wszystkich ruszających sie staraczek duza " piątka"! :)
 
Hej Kobietki

widzę że sportowo u was,

Ladybea- Hania śliczna no i waga rewelacja bo u mnie już tyle samo na + a 2 m-c różnicy,
Yoanno- Tobie również gratuluje powrotu do formy, mam nadzieje że i mi się uda.

Ja się zastanawiam na jogą pilates podobno dobra w ciąży a i może plecy przestaną mnie boleć.

Pozdrawiam Kobietki i trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Kasik ćwicz ale nogi przy tym zaciskaj, bo macica to Ci się jeszcze przyda
a090.gif

Emenems to prawda. Ćwiczenia to jedno, ale dieta MŻ - Mniej Żreć też ważna :tak:
Anabel jeśli lekarz nie widzi przeciwwskazań to jest coś takiego jak "aktywne 9 miesięcy". Ale ja sama bym się nie zdecydowała, bo i tak już za długo czekam na swój cud
 
reklama
Do góry