reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Yoanna no to wiadomo skąd oczka. Ważne że nie od listonosza ;-) a jak Twoja waga po porodzie? Zawsze jestem ciekawa jak dziewczyny sobie radzą z tym, choć u mojej przyjaciółki bez żadnych problemów wróciła dawna sylwetka ale ona to chyba jest zakodowana na sylwetkę super laski ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Blue, no właśnie - czy te dzieci tak ładne i urocze być muszą?:) może wtedy mniejszą uwagę zwracałybyśmy na każdy bezzębny uśmiech czy rozbrajające spojrzenie? :)

Dziewczyny, a ja się Wam muszę pochwalić, że od ponad 2tygodni ćwiczę 6 razy w tygodniu:) wcześniej rzadko się ruszałam, no chyba, że można zaliczyć wchodzenie na 3piętro do mieszkania lub dyżurowanie na boisku w szkole hehhe :) ia jakoś tak po tych ostatnich rewelacjach, musiałam sobie znaleźć coś, co w 100%będzie zależało ode mnie - i znalazlam:) realizuję program wyzwanie z MelB i dobrze mi idzie - już widzę pewne zmiany - moze to tylko autosugestia, ale działa motywująco :) to skrót do treningu, filmiki na youtubie znajdziecie:) a zumba super sprawa! trening mel b.jpg
 

Załączniki

  • trening mel b.jpg
    trening mel b.jpg
    37,7 KB · Wyświetleń: 62
Smerfeta, ja teraz ważę mniej niż przed ciążą, ale wtedy to nie była mojw ulubiona waga. W ciąży dużo nie przytyłam, właściwie tylko brzuch a i ten był malutki... Mam sąsiadów, którzy nie chcieli uwierzyć, że Szymon to moje dziecko, bo ja przecież w ciąży nie byłam... I innych, którzy ją zauważyli pod koniec i jak rodziłam myśleli, że to 5. miesiąc.
Ale też była zima i ciuchy nie podkreślały ciąży, nie miałam też "ciążowego chodu".
W ciąży długo martwiłam się tym małym brzuchem, ale fajnie było wychodzić że szpitala w ciuchach sprzed ciąży. Oczywiście skóra na brzuchu dosyć naciągnięta była, jeszcze trochę zostało...ale to trzeba ćwiczyć, a tego nie robię... Za to noszę ciągle Szymonka i jestem na diecie bezmlecznej przez jego alergię, więc moje ukochane sery i słodycze odpadają.
Wydaje mi się natomiast, że zmieniła mi się budowa i biodra szersze są.
Anika, powodzenia i wytrwałości. Przy ćwiczeniach 6 razy w tygodniu to muszą być autentyczne efekty a nie autosugestia :-)
 
No ja tez jak wam mowilam cwicze duzo;)no ale dieta tez ważna jest co nie?
Ja sobie regularnie Zdjecia robie to mozna zauważyć efekty. Najgorzej te poslady po 30 stce :D robie po 100 przysiadów dziennie sle chybactrzeba zwiekszyć hehehe

26.04 64kg
ImageUploadedByForum BabyBoom1402181397.611274.jpg

26.05 62kg
ImageUploadedByForum BabyBoom1402181454.093898.jpg

Teraz jest 60kg. Chce tak do 56 , cos takiego, ale w koncu rozmiar M leży normalnie a nie jak z młodszej siostry. chociaz cos wychodzi...
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1402181397.611274.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1402181397.611274.jpg
    31,6 KB · Wyświetleń: 46
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1402181454.093898.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1402181454.093898.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 43
reklama
Do góry