reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Aniko fajny miś, widać ryncna robota jak mówią u mnie na wsi.
A my dzisiaj jedziemy nad jezioro. Mam nadzieje nie zjedzą nas kleszcze...
 
reklama
Pole to prawda, że zrobić dziecku fajne zdjęcie na USG to sztuka (my zawsze siedzieliśmy najdłużej u drka). Tutaj przynajmniej przypomina czlowieka i nie trzeba tłumaczyć co widać na zdjęciu.

Anika mis super. Uwielbiam Sida.

Yoanno mam nadzieję, że Hania po porodzie też będzie tak grzeczna jak w brzuchu. Szymonek uroczy i te oczy ....

Kasik
palec wrócił do formy?

Smerfeta to kiedy będziesz "gwiazdą wieczoru" u brata na weselu?
 
Ladybea dzieki, ze pytasz :) Niestety palec nie wrocil do formy, chodze codziennie na naswietlania ale nie pomaga :( W czwartek mam wizyte u neurologa, moze on cos wymysli.

Yoanna Szymus to juz kawal chlopa, niestety nie moge dodac komenarza bo komp mi strajkuje :( Zanim sie obejrzysz a bedzie biegal po domu :)

Pole uwazaj na komary i kleszcze nad jeziorem i koniecznie zrob Kiciusiowi zdjecia na lonie natury :)

Smerfeta i jak po wizycie u genetyka? Czysta formalnosc?
 
Kasica panny młodej nie przyćmię bo to bardzo piękna dziewczyna :tak: ale dzięki za komplement, wiadomo nie każdemu spodoba się to samo, bo „nie ładne to co ładne lecz to co się komu podoba”;-) A z butami to fakt, przyda się zmienić na niższe ale coś tam wygrzebie z szafy. Z resztą, bardziej będą mi potrzebne do jazdy autem bo nie znoszę jeździć w butach na obcasie, nie tylko pod względem wygody, ale też dlatego że buty się niszczą

Pole na bonprix to różnie z tymi cenami bywa, ale faktycznie czasem można coś znaleźć, zwłaszcza jak się jeszcze trafi na promocję, z czego i tym razem skorzystałam
a040.gif


Ladybea ale słodko Hania śpi. Czy mi się wydaje czy włoski widać?:blink:
Emenems to mówisz że męża ukarałaś sexem za nieposłuszeństwo? :-p;-)
Yoanna wesele w połowie lipca. Masz przebojowego synka, pewnie będzie duszą towarzystwa a z tymi czarującymi oczętami, to już w ogóle :tak:;-)

Kasik aż wierzyć się nie chce że palec jeszcze dokucza. Co tam się mogło z nim stać? U mnie od wczoraj problem z uszami. Wczoraj co chwilę mi się zatykały jak w samolocie, a dziś na jedno prawie nie słyszę, jakbym miała watę w uszach.
A u genetyka jak najbardziej, czysta formalność. Pani dr życzyła nam powodzenia i szczęścia i przykazała brać kwas foliowy, ale tylko folik 2x dziennie a w okolicach transferu 5 mg. Powiedziała jeszcze by nie przejmować się mutacją ale ważne jest by zachować w miarę szczupłą sylwetkę i nie "zasiedzieć się", czyli prowadzić jakąś aktywność fizyczną, a wtedy homocysteina nie wzrośnie i nie będzie mi grozić zakrzepica
 
Dzięki Dziewczęta za miłe komentarze, Szymon jest wielce szczęśliwy :)
Zasnął właśnie, akurat jak mieliśmy iść do parku.
Pole, ale faaajnie z tym jeziorem. Też mnie ciągnie gdzieś za miasto, ale mamy teraz tyle roboty, że to niemożliwe :no: W przyszły weekend planujemy wyjazd do rodziny, żeby mój Syn poznał wreszcie pradziadków... Mam nadzieję, że nic nam nie stanie na drodze. Też czekam na zdjęcia Kiciusia z tej wyprawy :tak: A z tym szpiegiem, kto wie... jego matka bardzo chciała być supertajnym agentem.
Anika, miś jest śliczny. Szymon też chce takiego ;-)
Ladybea, Hania na pewno będzie grzeczniutka, a jesli nie to będzie najukochańszym urwisem.
Kasik, strasznie długo trwa ta sprawa z palcem. Niech się lepiej neurolog postara i pomoże... Muszę Ci powiedzieć, że trochę Szymo jest zawiedziony, bo liczył na komentarz od ciotki. No nic, się chłopak dowiaduje, że różnie w życiu bywa. A jeśli o bieganie chodzi to chyba muszę zacząć zabezpieczać meble ;-)
Smerfeta, chcę wierzyć, że skoro koloru nie odziedziczył po mamusi, to to, że są duże to trochę moja zasługa :tak: Tobie chyba zasiedzenie na szczęście nie grozi, na siatkówkę dalej chodzisz? Z uszami dziwna rzecz, masz jakiś pomysł skąd taki problem? Oby szybko przeszło.
 
Yoanna jak tylko komp sie zdecyduje wstawic okienko komentarza aktywne to forumowa ciocia skrobnie do Szymonka :)

Smerfeta mi tez pani doktor mowila o zmniejszeniu dawki kwasu bo mam powyzej normy ale ja i tak bede brala 5. A o wysilku fizycznym mowila mi moja rodzinna pani doktor, ze przy sterydzie ruch bardzo wskazany. Ja caly czas (z przerwa od stymulacji do bety) chodze na aerobic 3 razy w tygodniu ale od lipca jest 2 miesieczna przerwa wiec bede chyba musiala kijki odkopac ;)
 
Yoanna nie wiem zupełnie co się dzieje, czemu ta głuchota. Jak nie przejdzie do jutra, umowię się do lekarza. Póki co wypadło mi trochę siatkarskich spotkań ale mam nadzieję że w przyszłym tyg dam radę :-)
A może Szymonek odziedziczył kolor oczu po dziadkach? Mój brat odziedziczył piwne oczy po babci, mama ma zielone, a tata niebieskie :-)

Kasik a chodzisz może na zumbe? Mi bardzo przypadła do gustu, może kiedyś do niej wrócę :-)
Co do kwasu foliowego to siora wyczytała gdzieś że może przyczyniać się do nowotworów dlatego ograniczyłam sobie dawki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasik, czekamy na to :tak:
Smerfeta, niech głuchota odejdzie precz! A oczka są po moim ojcu niebieskie :tak: Strasznie jest dumny, że wnuczek do niego podobny.
Ja się od 2 miesięcy jakichś zabieram za jakieś ćwiczenia albo chociaż bieganie, ale wiadomo jak jest...
 
Do góry