reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
hej.....
Długo mnie tu nie było...staram sie nadrobić....
Emenems,Luiz,przykro mi,że sie nie udało:-(...walczcie nadal!!!!!!!!!!!:tak:
Blue....................nie napiszę nic,bo nie mam pojęcia co??!!!...Po prostu PRZYKRO MI:-:)-(
ja zastanawiam sie nad wizytą u psychologa,chcę sie jakos ogarnać w tym wszystkim,a sama kompletnie nie dam rady....może psychologmi pomoże?!
 
reklama
Kasica a wiesz, że przy ivf przysługuje Ci psycholog? Tzn. nie wiem jak w komercyjnym ale w rządówce można skorzystać za free :tak:

A wiecie co ja wczoraj sobie zrobiłam, durna baba ze mnie :zawstydzona/y: Byłam w Rossmanie a tam promocja na Lenora 2 litrowego za 8,99 więc się połaszczyłam i wzięłam 10 (dla siebie i mamy). Do tego 4 płyny ajax bo też połowa ceny, 2 lakiery, 2 balsamy i jeszcze kilka rzeczy. I to wszystko chyba w 10 reklamówkach niosłam około 300 metrów do samochodu. Czułam, że drętwieje mi palec u lewej dłoni, mimo, że ciężej mi było na prawej. No i tak mi zdrętwiał środkowy palec, że nie czuję opuszka palców już od wczoraj. Boję się, że to nie przejdzie. Czuję w nim takie mrowienie. Mam nadzieję, że nie zrobiłam sobie jakieś poważnej krzywdy. Aż wstyd, żeby człowiek był taki głupi, przecież mogłam iść 2 razy do auta ale nie bo się nie chciało :zawstydzona/y: Umówiłam się dzisiaj na 13 do rodzinnego bo mam stracha, że to nie przejdzie, nawet na klawiaturze nie mogę pisać tym palcem :-(
 
Ostatnia edycja:
Będę żyła :-) i mój palec chyba też ;-) Pani doktor mówi, że czasami się tak zdarza, że to bardzo wrażliwe miejsce ale przejdzie. Dała maści do smarowania (lotion 1000 i ketonal 25) oraz laktomag6. Dostałam też 10 zabiegów lampą solux, dzisiaj pójdę pierwszy raz, może coś pomoże. Martwi mnie tylko czy na pewno powinnam smarować ketonalem po ostatnich naszych rozważaniach o lekach? :confused: Blue może Ty pomożesz w tej kwestii? Nie znam się na tym i czy taka maść też szkodzi? Przy okazji dostałam skierowanie na morfologię, potas, magnez, glukozę oraz badanie moczu po moim ostatnim przeziębieniu pęcherza. Tak więc zrobię sobie za free :-)
 
Blue dzięki za info o maści. Byłam przed chwilą na tej lampie solux, 10 minut nagrzewania, nawet pielęgniarka w nią nie wierzy no ale mam 400 metrów do przychodni i mogę iść kiedy chcę od godz 7 do 17 więc będę chodzić. Pytałam pielęgniarkę o maść ketonal to powiedziała, że maść jeszcze szybciej przejdzie do organizmu niż tabletka i jeżeli nie wskazane to lepiej nie stosować i tak zrobię. Może sam lioton pomoże.
 
smerfeta niestety biopsja nie wchodzi w grę,ponieważ Dr mówi,że to strata czasu i pieniędzy,a dodatkowy ból i stres.Jego jądro nie pracuje już wcale,to tak jakby kobieta przeszła menopauzę:/
 
Beta <0.100
Wiedzialam. Nie załamuje się. Właśnie zrobilam sobie popcorn, kupilam whisky, sprite i papierosy. Mam zamiar dziś zanieczyscic sobie organizm. Nie bójcie sie man plan i siły do walki. we wtorek Białystok do rzadowki się nie kwalifikuje także wydatek przede mną.
 
reklama
Do góry