reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Ate - wyrazy współczucia z powodu śmierci dziadka...

Dziewczyny zastanawiam się nad zmianą kliniki przed ivf. Leczę się teraz w Invimed w Warszawie, niby wszystko jest ok, ale... Myślałam o Novum... Czy któraś z Was leczyła się w jakiejś warszawskiej klinice i może polecić jakiegoś lekarza? Chciałabym podjąć słuszną decyzję.
 
reklama
Dzis od nowa femar, trzecie podejscie - dla mnie ostatnie w kwestii IUI. Pytali czy chce czy maja wizytę umówić, tylko jakby co to wizyta dopiero po wakacjach, to se spróbujemy.. Szczegolnie ze miałam w marcu i maju i dwa razy z lewego jajnika było i chetnie zobacze co w tym miesiącu bedzie...
 
Hejka!
Ate bardzo współczuje z powodu śmierci dziadka... my już ze 2 tyg odwiedzamy męża dziadka w szpitalu i widzimy jak się męczy... już nie raz mówiono nam że to ostatnie dni ale dziadek walczy. Jedni umrą spokojnie, inni niestety męczą się strasznie, takie niestety nasze życie

Kasik
super prezent!!!! też taki chce ;-) Tak wracając do tematu zachorowań na raka żołądka to niedawno koleżanki mama przeszła operację wycięcia żołądka i w sumie powróciła do normalnego życia w ciągu miesiąca! nie ma przerzutów, nawet naświetlania nie były potrzebne a stan był na prawdę poważny. Obecnie dobry przyjaciel rodziców ma zdiagnozowanego raka żołądka ale lekarze mówią, że rokowania są dobre. Jakoś 4 czerwca będzie operacja. Piszę to na dowód, że rak nie zawsze oznacza wyrok i aby w razie co nie tracić wiary :-*

Anika ciesze się, że się wybawiłaś. Mnie w wakacje czekają 2 wesela :tak:
Queen wpadaj tu wpadaj a najlepiej to "zalicz wpadkę" ;-) A tak poważnie to bardzo współczuje sytuacji finansowej. Nam w tym roku też słabo idzie finansowo, ale na szczęście nie jest tragicznie. Jednak ważymy każdą złotówkę, liczymy na co nas stać i przez wyjazd do Łodzi wakacje w tym roku nam odpadną :confused:
Mała218 bardzo współczuje... rozumiem, że nawet pobranie plemników z biopsji odpada?
Milena cieszę się, że wybrałaś dobrą klinikę. Zaoszczędzisz sobie czasu, bo tam na pewno dobrze Cię pokierują
Blue trzymaj się...
 
Blue nawet nie potrafię Ci nic mądrego napisać, bo wiem że ciężko... trzymaj się... mocno ściskam...
Ostatnio coś jest nie tak z moją sąsiadką... problemy psychiczne. Dziś też mnie przeraziła tym co mówiła. Obiecałam sobie, że nie można tak się poddać, że trzeba walczyć i nawet niekoniecznie o dziecko, ale o samą siebie... Blue walcz o siebie

Blue, tylko wiesz, nie myśl że twierdze że jesteśmy chore psychicznie :) po prostu nasza psychika musiała ucierpieć przez to wszystko, przecież byłybyśmy z kamienia jakby tak nie było... chyba jednak w pewnym momencie musimy zawziąć się w sobie, by nie paść tak całkiem na łopatki... Wierzę że dasz radę, że wszystkie damy radę :)
 
Ostatnia edycja:
Blue... :-( nie wiem, co Ci napisać - życze Ci bys w tym wszystkim odnalazła jakąś siłę i sens. ściskam Cię mooocno!

Smerfeta, ja juz dawno na żadnym weselu nie byłam i takie średnie chęci miałam, ale musze przyznać, że ta impreza była bardzo udana:)

dziewczyny, tak ku uciesze i radości: dzis moja prawie 7letnia siostrzenica oznajmiła mi, ze ma dwóch chłopaków i "rzecz w tym, ciociu, ze nie wiem, którego wybrac" :-) no to ja pytam, a skąd wiesz, ze się im podobasz "bo Kacper chodził za mną 3godziny - od 12 do 15, a Paweł zawsze, jak widzi, że ja robię szlaczki, to on też - nawet jak biorę 10 kartek":-) ;-)ach, te przedszkolne dylematy!!;-)
 
Luize ja miałam jeździć do novum dzwoniłam nawet ale zapisują dopiero na lipiec. Chcialam do dr Wojewódzkiego bo dziewczyny tu ode mnie mówiły ze jest najlepszy i recepjonistka tez mowila ze do niego najdłużej się czeka.
 
reklama
Do góry