reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Emenems ,a tak wypatrywalam pozytywnej info. Przykro mi.. :(

Widze , ze udaje się naprawdę nielicznym.. To smutne.
 
reklama
No niestety, małżonek przytulil , pocałował i trzrba sie ogarnac, jak co miesiac...
Ciekawe czy przysługuje mi jeszcze jedna czy rozmowa z lekarzem i juz in vitro
 
Emila cholerny świat. Przykro mi.
Weekend rozpoczęty o ile u mnie można tak powiedzieć. Pracy od groma. Jutro wybieramy sie z m pod łódź po jakiegoś klamota do warsztatu także zleci. Środa już nie daleko ale na nic nie liczę.
Nie wiem czy tu już pisalam jakby co się powtórzę. Zmieniam klinikę i narazie nie będziemy podchodzić do kolejnego iui, chyba ze lekarz nas zdiagnozuje porobi więcej badań i powie ze mamy szansę na sukces, ale to będzie ostatni raz. Juz jestem jednym krokiem w in vitro zobaczymy co lekarz powie. W Rzeszowie szans na refundację nie ma i nawet dobrze, pojedziemy do Warszawki i może tam nas zakwalifikuja jak nie trudno. Zapłacimy z własnej kasy
 
No ja podobnie, bo mało diagnostyki miałam przed IUI - napisze maila do kliniki zobaczymy co powiedza ....
 
Hejka!
Emenems przykro mi.... działaj dalej bo wielu osobom się udaje, więc czemu nie Tobie? A robiłaś w końcu jakieś badania w Gdańsku? Co do czerni to gustowałam w niej w czasach liceum ale na studiach przepoczwarzyłam się odkryłam inne kolory ;-)

Milena a jaką klinikę wybrałaś? Kiedy pierwsza wizyta?

MałaMi niestety to prawda, udaje się nielicznym :-( Dopiero przy ivf dowiedziałam się, że to że lekarz widzi na usg pęchol, to tak na prawdę nic nie znaczy. Tam wcale nie musi być kumulus a ten nie koniecznie musi mieć jajeczko :baffled:
Kasik [SUB]vel Kleczkowska[/SUB] ;-) kwiaciarnia w pełnej gotowości na jutro?
Anika miłej zabawy! Ja kiece na lipcowe wesele kupiłam w bonprix i dziś ją dostane! jestem mega ciekawa czy pasi :-p
Blue moja siostra też mi nigdy nic nie mówiła o wpływie ibuprofemu czy ketonalu na jajca, a ona też jest ambitną pielęgniarką, po wielu kursach i szkoleniach dodatkowych... Wspominała za to, że wszystkie stymulanty mocno zagęszczają nam krew i nawet w badaniach mi to pokazywała. Lekarze w szpitalu przy ciąży poza... też to widzieli i dostałam sporo zastrzyków na rozrzedzenie krwi (brałam o tydz dłużej niż zwykle się bierze po operacjach)

Do mnie wczoraj przyszła @ i w czwartek ruszam do Łodzi, do prof Malinowskiego. Zobaczymy czy nam pomoże. Póki co szukamy z M info o hotelach w Łodzi, rozważamy plan bo nie wiem kiedy profesor położy mnie w szpitalu, czy będzie nam się opłacało wracać do domu... No a dziś szykuje ciasto imieninowe. Nie będzie takie okazałe jak tort Emenems, ale będzie mega pycha ;-)
 
Ostatnia edycja:
Smerfeta kwiaciarnia w pełnej gotowości :-) U nas jak zwykle wszystko na raz:szok: dzisiaj rano ruch na chrzciny, później pogrzeb, jutro I Komunia (strojenie kościoła) i w między czasie imieniny - dzisiejsze Joanny, wczorajsze Iwony i Dzień Matki Tak więc weekend zapowiada się pracowicie :-) Byłam w Łodzi 2 lata temu na koncercie Il Divo i nocowaliśmy w fajnych apartamentach, polecam: Aparts - Apartamenty Łódź na dzień, tydzień lub dłużej | już od 60 zł/os
 
Ostatnia edycja:
Smerfetka...bo tego nie mowia...po prostu... ja tez wiesz...co mozna to sie dowiaduje..lubie medycyne..pielegniarstwo... nie rozumiem jak to mozliwe?????

Wiem o tym wlasnie ze stymulanty i te nasze leki zageszczaja..stad acardy i fraxi..nie koniecznie na jakies nk czy cos...ale na zwiekszone ryzyko zatorowosci.

Przeraza mnie jakos ostatnio wszystko.siedze..mysle...i nie ogarniam...popatrz...ile z nas nigdy by nie mialo nawet polowy badan zrobionych...bo nikt nie powie...nie doradzi.... popatrz ile wiemy..ale wylacznie dzieki sobie nawzajem. Koszmar...
 
Smerfeta miało być Novum warszawa ale wizyta dopiero w lipcu i ostatecznie zdecydowalam się na bocian Białystok wizyta 3.06. Dojazd gorszy ale trudno. Z tego co wiem Specjaliści najlepsi. Większość dziewczyn które były w tej klinice co ja tez tam jeżdżą i juz dwie ciążę są :) i mowia ze bez porównania. Pełen profesjonalizm i dokładność
A może w środę okaże się że trzeba będzie odwołać :)
Także przede mną 420 km i 6 godzin do szczęścia :) ach te nasze drogi....
 
reklama
Na szczęście kobitki ja nigdy nie miałam bolesnych @ i nie musialam brac przeciwbólowych. Ketonal to może 2-3 razy w zyciu wzielam na kregoslup. Ibuprofenu prawie w ogóle nie zazywam. Przewaznie tylko wtedy jak po %%% nocy obudze sie z bolem głowy o 7 rano to wezme i zasypiam dalej. Tak więc to raczej u mnie nie jest przyczyną. Antybiotykow tez nie biore. u mnie w domu tak bylo i dobrze. Od małego bylam hartowana na choroby i jakos zadko choruje a jak juz to jakoś samo wychodzi.
 
Do góry