reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Lena - to super, że masz już to za sobą :) Skoro oba były niedrożne, to teraz na pewno uda Ci się zajść naturalnie i tego Ci życzę z całych sił.

Emenems
- ja też miałam to badanie w znieczuleniu miejscowym i nie bolało mnie kompletnie nic, ale oba drożne były. Nie wyobrażam sobie tego bez znieczulenia, miałam takiego stracha, że aż się popłakałm z tego wszystkiego tuż przed - a do płaczków nie należę.

Enni - trzymam mocno kciuki za Ciebie, oby się udało, czekamy na dobre wieści.

Kasik
- to leć kochana i wypoczywaj, ale Ci zazdroszczę :)

Ladybea
- jak się czujesz? Bardzo Ci maluszek dokucza kopniakami?

Ja dzisiaj dzwonię, żeby się umówić na tą histerolaparoskopię ( tak mam napisane na skierowaniu dokładnie), a tu się okazuje, że oni nie mają miejsc do końca kwietnia :( Lekarz kazał mi się na 22 kwietnia zapisać i nie mówił nic, że mogą być jakieś problemy. Kurde, co ja mam teraz robić? Muszę się do niego dodzwonić i spytać, co w tej sytuacji, ale podejrzewam, że on nic nie wyczaruje, więc pewnie ten cykl na straty:angry:
 
reklama
Kasik, ale super z tym świątecznym wyjazdem:) życzę przyjemności, odpoczynku i słonca, ale tego na pewno nie zabraknie:))

Ewciak, dzwon do swojego lekarza, skoro wyznaczył Ci datę 22 kwietnia, to on ma wtedy dyżur, zatem ma wpływ na przesunięcia zabiegów itp. trzymam kciuki, by znalazło sie dla Ciebie miejsce i by było wszystko po Twojej myśli:)

mój M był u urologa na doplerze, bo wyszły jakieś żylaki powrózka nasiennego, co moze obnizac parametry nasienia:(((( niestety, nei mozna tego leczyć farmakologicznie (to własnie wykazało usg) i musi byc zabieg:(((( boje się tego:(( a jak cos zepsuja:( niby po zabiegach większosci poprawia się jakośc, ale bywa tez ze jest jeszcze gorzej:(( nie wiem, co robic:(
 
Dziekuje za kciuki, niestety beta 0,100 :zawstydzona/y: czyli tak jak sądziłam nie udało się. Oczywiście już sobie popłakałam jak odebrałam wynik....kupiłam sobie 5 wafelków grzeski i właśnie je wcinam. W logówce czeka winko także też sobie dzisiaj chlipnę.
W poniedziałek pojadę dowiedzieć się czy mam jakieś maluszki, jak nie to nie wiem czy czasem nie zrezygnuję, nie mam już sił....to pierwsze podejście strasznie dużo nerwów mnie kosztowało,Spadam kochane dochodzić do siebie
 
Anika mój m tez ma te żylaki z tym że lekarz narazie nie kazal tego ruszać bo ma małe. Czasami mowi ze go jajca jakby szczypia, kłują, rwą taki bol dziwny do opisania i szczególnie pojawia się gdy jest chory. Myślę że gdyby trzeba było to ruszyć to po prostu trzeba i już.
A jakbyście zamroźili nasienie do czasu wyników po operacyjnych
 
Enni kruszyno no dlaczego tak jest. Szlag niech trafi. Jestem z tobą myślami. Bądź silna. Tulę mocno mocno

Ja jeszcze 2 dni i też pewnie sobie pochlipie nie łudze się że mi się udało. Marzec miesiącem nie bocianowym. Przez cały miesiąc żadnych dobrych wieści. ...co za popieprzony świat a na innych wątkach płaczą że są w ciąży. Taki paradoks świata.
Jak wynik jest 0, 100 to juz nie ma żadnych szans. Jaki powinien byc po 14 d od owulki?
 
Enni, przykro mi! cholera, co za życie:(( ściskam i na pocieszenie, ale też na przemyslenia... dla Ciebie i wszystkich, ku pokrzepieniu! bo to jednak tekst pozytywny, choć chwytający za serce:(

Monika Urlik "Nie wie nikt"-live,akustycznie - YouTube

Milena, idziemy na konsultacje do dwóch innych urologów, M łyka leki, zapytam o proviron, zobaczymy... na szczęscie go to nie boli! co nie znaczy, ze nie zacznie:( z każdej strony coś:/ ech:/
 
Sprostowanie była jedna dobra wiadomość ;) przecież Anabel się udało. No właśnie ciekawe co u niej. Pewnie już słyszała serduszko. Odezwij się moja droga jak czytasz ;*

Uwielbiam Monikę urlik ma świetne piosenki i po polsku co dla mnie jest bardzo ważne bo wszyscy śpiewają ten angielski bełkot. Posuchajcie sobie piosenki "coreczko" czy jakoś tak podobnie.
 
Ostatnia edycja:
Enni kochana tak bardzo mi przykro, popłacz sobie, napij się winka, zjedz wszystkie Grześki ale nie zawieszaj broni proszę, to dopiero pierwsze podejście, z naszych statystyk wynika, że częściej udaje się za 2 lub 3 razem a najczęściej z mrozaczków więc poukładaj sobie wszystko w głowie i ruszaj do walki. Warto ...

Milena bardzo ładna piosenka, już sobie ją wpisałam do ulubionych :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Enni - znam twój bol! Ja sobie cairpirinie w puszczę dzis kupiłam, z okazji srody mam zamiar sie alkoholiziwac.

Kasik to ekstra!!! Wakacje fajna sprawa, ja musze czekać do lipca, mamy Hiszpanie:) i cały czas kminie czy jak bede w ciąży to bede die do tez czuła na wakacjach czy zle. Chociaz poki co jakos nie zapowiada sie na ciąże.

Dostalalm dzis papier, na kolejne IUI w nastepnym cyklu o hcg ani słowa, jak odmówią spadam do polski robic szybko.w czerwcu wtedy. I to chyba bez znieczulenia... Bo tak musze na pare dni jechac bo wywiad z anestezjologiem plus badania do narkozy a tak tylko samo badanie.

No zobaczymy.

Milena a dla ciebie karny plemnik za chwile zwątpienia!!! Zawsze prosze kolezanek, ZAWSZE wierzymy do konca ze sie udało! Takze Mila! Kciukasy zaciągnięte!
 
Do góry