reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Milena oj ale palnęłam :sorry: wybacz pomyłkę..:)
Smerfeta pen działa sprawnie na szczęście:) co do wyników estradiolu i pecholi nic nie wiem :szok: mówił tylko o 4 i wzrastające których nawet nie liczył, ani jeden nie był mierzony. Nie wiem czy za szybko nie pojechałam, nie dostałam wyniku krwi, może dawali go póxniej nie wiem.... Jutro jadę na kontrole także wypytam się więcej no i może coś więcej powiedzą.

Bziunia jakie masz amh?

Wczoraj był 5 ds. i wieczorem czułam ból jajników ze się wyprostować nie mogłam, ale przeszło. Czy to jest normalne?
Ogólnie kobietki jestem mega zestresowana, chodze naładowana jak ruski peteerek :( nie umiem wyluzować. Nie myślałam że tak do tego podejdę nerwowo:( tyl bardziej że nie ma mojego m:( i jutro znowu sama cisnę do Poznania :-(
 
Ladybea - dziękuję,że pytasz - ja czuję się normalnie. Tak bardzo Ci zazdroszczę Twoich motylków w brzuchu, to na pewno już ruchy, ale cudownie to wspominam.
Powiem Wam szczerze, że po pierwszej IUI bardzo się nakręcałam, szukałam objawów itp, a teraz to na spokojnie zupełnie. W pracy mam dużo obowiązków, teraz taka pogoda, że ruszamy po zimie z budową domu Naszego, więc cały czas się coś dzieje i staram się nie myśleć. Jakoś tak nie nastawiam się na sukces zupełnie. Po pierwszej IUI mocno wierzyłam, że się uda, a teraz raczej wiem, że nic z tego. Zobaczymy.
 
A i jeszcze jedno od 2 dni bardzo boli mnie lewy jajnik, taki ciągły bół przez cały czas, nieustannie, nie wiecie co to może być?
Owulację miałam z prawego, ale co dziewne, pierwszy raz miałam tak, że bolał mnie przy rośnięciu i pękaniu właśnie lewy, a nie prawy.
Za każdym razem dokładnie wiedziałam, z którego mam owulkę, bo to czułam i mówiłam pierwsza jeszcze przed lekarzem, a tym razem bolał mnie mocno po lewej stronie, a pęcherzyk miałam w prawym. I teraz też ten ból mam właśnie w lewym. Nie wiem o co chodzi.
 
hej!!
Amisia,ja miałam histeroskopię,jakieś 2,5 roku temu.....
ladybea,te motylki,to zapewne ruszy maluszka:tak:
Ja ostatnio mał się udzielam,bo młyn,że hej....w domu bałaganowy armagedon!!!,mam robi remont na dole,syf tolatny,ze szok!!masakra jakaś,no!!ale coś za coś...mamusia,też ładnie chce mieć hi hi!!z resztą kuchnia juz wołała o remont!!i zdecydował sie mama w końcu...
My juz meble mozemy wstawiać i mieszkanie gotowe:tak:.Tylko chcemy sie jeszcze wstrzymac z kupnem,póki na dole nie będzie zrobione.....jak dół juz będzie zrobiony to po meble pojedziemy,ale to juz zupełnie nie długo nastąpi,myślę ze za 2-3 tygodnie juz meble wybierac będziemy:-)...za to łóżko już mamy na "oku" i chyba sie na nie zdecydujemy;-)
Ja wczoraj miałam wizyte u dr.zobaczył wynik prolaktyny,który jest w porzadku,miesci sie w normie,mam zostać na 1 tabletce Bromka na noc,tak jak do tej pory.Mąż ma cały czas brac witaminy.Zrobił mi usg,mam 2 większe pęcherzyki 16 mm i 12mm.i dużo sporo drobniejszych.Jutro na 19.20 kolejne podglądanko,i zobaczymy jak sytuacja sie rozwinie.Nic mi nie przepisał,tzn.zadnych zastrzyków.A w pierwszej iui brałam......ale cóż,skoro tak zadecydował to oki.....nie będę mądrzejsza od niego...;-)
 
reklama
Do góry